לברדור

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לברדור רטריבר זהו גזע שיכול להגיע לגובה של 60 ס"מ ולמשקל של 35 ק"ג. הלברדורים בעלי פרווה עבה במספר צבעים שונים: צהוב, שחור, לבן ושוקולד. הראש שלהם רחב, והעיניים שלהם נוצצות מנחמדות.

  הלברדורים ידועים בנחמדות האין סופית שלהם, הם בני לוויה מושלמים אשר בונים קשר קרוב עם כל המשפחה. הם גם ידידותיים מאוד לשכניהם האנושיים והכלבים שמסביבם. אבל אל תשלו את הנחמדות שלהם בכך שהם רגועים, הלברדור זהו גזע נלהב במיוחד הדורש הרבה מאוד פעילות והוצאת מרץ, כמו: שחיה ומשחקים ממושכים.

  מאפיינים בולטים של לברדור רטריבר

  • טמפרמנט: ידידותי, פעיל, נמרץ
  • גובה: 53-63 ס"מ
  • משקל: 24-36 ק"ג
  • תוחלת חיים: 10-12 שנים

  תזונה

  הלברדור צריך להסתדר יפה עם אוכל כלבים באיכות גבוה. רצוי להתאים לכלב את האוכל לפי גילו (גור, בוגר, מבוגר). חלק מכלבי הלברדור נוטים להגיע למשקל עודף, אז רצוי מאוד להשגיח על התזונה של הכלב, לראות שהוא לא אוכל יותר מדי, ולא מגיע למשקלים גבוהים. במידה ואתם מודאגים ממשקל הכלב שלכם, פנו לוטרינר שלכם להתייעצות. ממתקים יכולים להיות כלי עזר בשביל לאלף את הכלב, אבל אם תתנו יותר מדי זה יכול לגרום לעליה גדולה במשקל, לכן הקפידו על המינונים. 

  טיפוח

  הלברדור בעל פרווה עבה וחסינת מים וחשוב להקפיד על טיפוח של כלב זה, רצוי לקלח אותו מדי פעם כדי לשמור על הניקיון שלו. כמו כל גזעי הכלבים צריך להקפיד על גזירת הציפורניים של הלברדור ולנקות לו את השיניים באופן קבוע.

  התעמלות

  הלברדור הוא גזע מאוד נלהב ונמרץ שצריך המון התעמלות ומשחק בכל יום. כלב לברדור שלא מוציא מרץ באופן רצוי יכול להיות היפראקטיבי וזה יכול להשפיע על ההתנהגות שלו לרעה. הפעילות המועדפת על הלברדור היא לשחות ולשחק לך תביא. כלבי לברדור גם מאוד אוהבים לצאת לטיולים בטבע. כלבי לברדור גם ידועים ככלבים מצוינים לעזרה לבעלי נכויות, לחילוץ נפגעים ועוד.

  אילוף

  בגלל האופי הנמרץ של הלברדור וגודלו הפיזי הגדול, כדאי מאוד לחשוף אותו מוקדם לכמה שיותר אינטראקציות עם אנשים וכלבים. בצורה מדורגת לחשוף אותו למקומות ואנשים שהוא לא מכיר. כלבי לברדור מכל הסוגים הם כלבים מסורים, אינטליגנטים ונלהבים שצריכים להשתלב בכל פעילויות המשפחה. 

  לברדור הוא גזע כלבים חכם במיוחד אשר ניתן לאלף אותו בקלות וללא כל בעיה. כמו כן כלבי לברדור ידועים ככלבי נחיה מעולים וכשותפים מתוקים ואינטיליגנטים.

  בריאות

  לברדורים הם כלבים בריאים בסך הכל, כמו כל סוגי הכלבים הגדולים לברדורים יכולים לפתח בעיות בקיבה. בעלים של לברדור צריכים להתייעץ על הוטרינר שלהם ולשים לב לסימפטומים שיכולים להעיד על בעיות קיבה שיכולות להתפתח במהלך השנים.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: