דף הבית / כלבים קטנים / פודל טוי למכירה

פודל טוי למכירה - כל מה שצריך לדעת

פודל טוי למכירה

להצעת מחיר על פודל טוי למכירה השאירו פרטים:

תוכן עניינים

פודל טוי זהו כלב ננסי המגיע לגובה מירבי של 25 ס"מ. זהו גזע קטן ביותר אבל אל תתנו לגודל שלו להטעות אתכם, הפודל טוי הוא כלב להוט, אתלטי ושובב במיוחד.

הפודל טוי הוא תת גזע של הפודל, ישנם 4 גדלים מרכזיים של פודלים והפודל טוי הקטן ביותר מביניהם. זהו גזע שאינו משיר שיער והוא נחשב לכלב היפואלרגני, עובדה זו עושה את הפודל הקטן לכלב מושלם לחיים בתוך הבית.

מאפיינים בולטים של פודל טוי

  • טמפרמנט: זריז, אינטליגנטי, בטוח בעצמו
  • גובה: עד 25 ס"מ
  • משקל: 1.5-3 ק"ג
  • תוחלת חיים: 10-18 שנים

תזונה

לא משנה מהו גודל הפודל שבחרתם, חשוב מאוד להקפיד לתת לו אוכל כלבים איכותי ביותר. הוטרינר או מגדל הכלבים שלכם יכול לעזור לכם לבחור את האוכל המתאים לפודל טוי שלכם, כל זאת בהתאם לגיל, רמת הפעילות והגודל שלו. חלק מהכלבים נוטים להשמנה אז הקפידו לשים לב לכמויות האוכל שהכלב שלכם אוכל. במידה ובחרתם לתת לכלב ממתקים ופרסים, עשו זאת במידה כדי שזה לא יגרום לו לעליה במשקל. רצוי להימנע מלתת לכלב שאריות מהארוחה שלכם, משום שזהו אוכל שיכול לפגוע באיזון התזונתי של הכלב.

טיפוח

אתם תהיו חייבים להבריש את הפודל שלכם באופן יום יומי כדי לשמור על הפרווה שלו, אלא אם אתם בוחרים לגלח אותו. אם לא תברישו את הפודל בצורה יסודית, בסיס השערה שלו יצבור לכלוך ויהפוך לגס, ותהיו חייבים לגלח לו את השיער מהשורש. הרבה מבעלי הפודלים מעדיפים שהכלב שלהם יהיה עם תספורת קצרה, חלקם לומדים לספר את הכלב בעצמם וחלקם פונים לספר כלבים שיעשה זאת בשבילם. לרוב הפודל מקבל טיפול טיפוח כל 4 עד 6 שבועות הכולל תספורת, מקלחת, וגזיזת ציפורניים. גזע זה אינו משיר פרווה ולכן הוא נחשב אידיאלי לאנשים הסובלים מאלרגיות.

התעמלות

פודלים בכל הגדלים נחשבים לכלבים פעילים מאוד, ודורשים הרבה פעילות בכל יום כדי שיוכלו להוציא מרץ כמו שצריך. פודלים אוהבים את כל סוגי הפעילויות והמשחקים והם רק מחכים שמישהו יפעיל אותם. פודלים אוהבים מאוד לשחות וזו יכולה להיות דרך מצוינת בשבילם להוציא מרץ. כמו כן הם אוהבים מאוד לשחק בלהביא צעצועים שזורקים להם, ובכך הם רצים הרבה ועושים הרבה פעילות גופנית.

אילוף

הפודלים נחשבים אינטליגנטים במיוחד ולכן הם כלבים נוחים לאילוף. פודלים מאוד אוהבים בני אדם, ואם תאלפו אותם על ידי חיזוקים חיוביים, הם ישמחו להקשיב ולרצות אתכם. פשוט שימו לב שאתם עקביים בפקודות שלכם ובמה שאתם מבקשים מהכלב.

בריאות

רוב כלבי הפודל טוי חיים למשך זמן רב, שמחים, בריאים ומאושרים. כמו כל סוגי הכלבים, יכולות לצוץ בעיות אגן, וכל מיני סיבוכים בעיניים. כמו כן בשל גודלם המיניאטורי הפודל טוי עלולים לסבול מבעיות אורטופדיות שונות. לכן רצוי לבצע בדיקה תקופתית אצל הוטרינר, כדי לוודא שהכלב שלכם בריא.

כלב נבון לוגו

אודות המחבר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומגדלי כלבים מומחים. כדי שיהיה לכם את כל המידע שאתם צריכים בשביל לתת את הטוב ביותר לכלב שלכם.

  • להצעת מחיר על פודל טוי למכירה השאירו פרטים:

  • לא עדיף פשוט לדבר עם מגדל כלבים מומחה שיסביר לך הכל על פודל טוי למכירה?