אירדייל טרייר

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  גזע הכלבים אירדייל טרייר הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר. האירדייל פותח כגזע ציד, מעקב ותפיסה. לכלב זה יש חוש ריח מפותח עם אינסטינקטי מעקב מעולים, מה שהופך אותו למתאים היטב למציאת ציד קטן או מטיילים אבודים.

  איירידייל מאושרים כשהם בבית, אבל הם נעשים חסרי מנוחה אם הם לא עושים מספיק פעילות גופנית. הם אינטליגנטיים וניתנים לאילוף, אם כי אילוף כל כלב דורש זמן וסבלנות.

  אם אתם מחפשים גזע שתמיד מוכן לשחק או לצאת לטיולים, אירדייל טרייר הוא בחירה מצוינת. עם אופיו הטוב ואישיותו שובבה, האירדייל הוא כלב משפחה מצוין.

  כלב היפואלרגני

  בשנים האחרונות הפופולריות של כלבים היפואלרגניים גוברת. אנשים עם אלרגיה לחיות מחמד מחפשים לעתים קרובות כלב שלא יחמיר את האלרגיות שלהם ויגרום להם אי נוחות. רבים מאמינים שכלבים היפואלרגניים אינם קיימים בפועל, אך ישנם מספר גזעים שלא יגרמו לאלרגיות שלכם. אחד מהם הוא האירדייל טרייר.

  אירדייל טרייר הם אחד מגזעי הכלבים ההיפואלרגניים הפופולריים ביותר מכיוון שהם סובלים מגוון רחב של סביבות ואוהבים ילדים. הם גם מעולים עם כלבים אחרים, מה שהופך אותם למושלמים עבור משפחות שכבר יש להם חיות מחמד. 

  אם אתם מחפשים כלב שמירה, אירדייל טרייר הם כלבי שמירה מצוינים מכיוון שהם נאמנים מאוד לבעליהם ויגנו עליהם בעת הצורך.

  החוזק והמסירות שלו הופכים אותו לשימושי גם בתנאים עם מים, אם כי הכלב הזה יכול להיות קצת מרוחק בקרב אנשים שהם לא מכירים. גזע זה נהדר גם עם ילדים, מה שהופך אותם למשפחה אפילו יותר מרוב הגזעים האחרים.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: