כלבים למכירה / כלבים בינוניים / טרייר אמריקאי חסר שיער

טרייר אמריקאי חסר שיער

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרייר אמריקאי חסר שיער הוא גזע כלבים שפותח בארצות הברית. זהו כלב היפואלרגני קטן עד בינוני אשר משיר רק כמה שערות בשנה ואין לו שיער על זנבו או הפה שלו. זהו גזע נהדר לסובלים מאלרגיות בגלל כמות נשירת הפרווה הנמוכה שלהם.

  טרייר אמריקאי חסר שיער הוא כלב פעיל ושובב שאוהב לשחק בלהביא ולצאת לטיולים. הם גם ידועים כמאוד נאמנים ומגוננים על משפחתם.

  טרייר אמריקאי חסר שיער מגיע בגרסת גזע חסר שיער וגם בגרסה פרוותית. לגזע חסר השיער אין שיער על גופו, ואילו לגזע הפרוותי יש פרווה דקה בעלת נשירה נמוכה מאוד.

  מאפיינים של הגזע

  טרייר אמריקאי חסר שיער מגיע בארבעה צבעים שונים: שחור, שוקולד, קינמון ולבן. הם חברים במשפחת הטרייר ביחד עם גזעים פופולריים אחרים.

  טרייר אמריקאי חסר שיער הוא גזע כלבים בריא יחסית, אך עלולות להופיע בעיות מסוימות בעור או בשיניים. הם גם רגישים ביותר לטמפרטורות קיצוניות או חמות או קרות ולכן חשוב שתהיה להם גישה לצל במזג אוויר חם ולחום נוסף במזג אוויר קר.

  לגזע חסרי השיער יש יותר בעיות עם כוויות שמש מאשר לגזע בעל הפרווה בגלל חוסר הפרווה שמגנה עליהם מקרני השמש.

  הטרייר האמריקאי חסר השיער גודל בשנות ה-70 באמצעות הכלאה של רט-טרייר וכלב מקסיקני חסר שיער. כל הטריירים האמריקאים חסרי השיער, גם הגזעים חסרי השיער וגם הגזעים הפרוותיים, יכולים להתחקות אחר המורשת שלהם כל הדרך חזרה לשני הכלבים האלה, כלומר הם לא באמת "חסרי שיער". כמו כן, יש להם גם חילוף חומרים מהיר בגלל ההיסטוריה שלהם ככלבי ציד.

  כלב טרייר אמריקאי ללא שיער הוא גזע פופולרי ומוכר על ידי המועדון האמריקאי לכלבנות. אם אתם מחפשים כלב פעיל היפואלרגני שלא משיר שיער שמתאים לילדים ומגן על משפחתו, טרייר אמריקאי חסר שיער עשוי להיות הגזע המושלם עבורכם.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: