טרייר רוסי שחור

הטרייר הרוסי השחור הוא כלב גדול, הידוע באינטליגנציה הגבוהה שלו. כלבים אלה הם חיות מחמד אידיאליות לדירות בשל גודלם הקטן יחסית, אך הם זקוקים להרבה פעילות גופנית בסופי שבוע. אם אתם מחפשים כלב שתמיד ירצה ללמוד טריקים ומשחקים חדשים, זה הגזע בשבילכם.

כלבי טרייר רוסי שחור חיים כ -10 עד 12 שנים. הם גזע כלבים בגודל בינוני עם טווח משקל של 42 עד 70 קילו וטווח גובה של 60 עד 75 סנטימטרים.

YouTube video

היסטוריה של הגזע

הטרייר הרוסי השחור הוא גזע כלבים שנוצר ברוסיה. הם היו נחוצים כדי שיוכלו לצוד ולשמור על בעלי החיים של האיכרים. לאחר מלחמת העולם השנייה, הצבא האדום לקח כמה מהכלבים האלה איתם לשימוש לסיור הטנקים שלהם, כך שהם היו מוסיפים הגנה מפני כל התוקפים. ברית המועצות החלה לעבוד על גידול הכלבים עם רועים גרמניים, בעיקר.

הטרייר הרוסי השחור הוא כלב משפחה אידיאלי בגלל האינטליגנציה הרבה שלו ואינסטינקטים המגנים עליו. הוא גם כלב שמירה מעולה כי הוא לא נובח הרבה בכלל. גזע זה עשוי להיראות מאיים לחלק מהאנשים, אך הם אוהבים אנשים ואינם תוקפניים אלא אם הם פוגשים מישהו שהוא איום. כלבים אלה גם אוהבים ילדים.

טיפוח

הטרייר השחור הרוסי קל לטיפוח וטיפול, מה שהופך אותו לחיית מחמד אידיאלית. הוא משיר מעט מאוד שיער, אך הוא זקוק להברשה מדי יום. גזע זה צריך הרבה פעילות גופנית כל יום כדי להישאר בריא, כך שאם יש לך חצר או דירה גדולה עם פתח יציאה, הוא ישמח מאוד.

אופי

הטרייר הרוסי השחור אוהב אנשים והוא מגן מבלי להיות תוקפני. הוא אינטליגנטי ועושה כלב משפחה מעולה. הוא מאוד קל לטיפוח ומסיר רק כמות קטנה של שיער. אם אתם מחפשים בן זוג אוהב פעילות גופנית, זה ההתאמה שלכם!

YouTube video

אילוף

בדרך כלל קל מאוד לאלף טרייר שחור. הם חכמים ולומדים דברים חדשים במהירות, במיוחד אם אתה ממשיך לאמן כיף ומעניין! כלבים אלה זקוקים להרבה תרגילים והם יסתדרו נהדר בבית עם חצר או אפילו רק דלת כלבה המובילה לחצר האחורית המגודרת שלך.

טרייר הרוסי השחור אוהבים אנשים ואינם תוקפניים אלא אם הם פוגשים מישהו שהוא איום. הם מעריצים ילדים ויגנו עליהם בחייהם. כלבים אלה דורשים הרבה פעילות גופנית ויסתדרו הכי טוב בבית עם חצר או אפילו רק דלת המובילה לחצר האחורית המגודרת שלך. מכיוון שהטריי הרוסי השחור הוא אינטליגנטי ומגן, אילוף יכול להיות קל. אם אתם מחפשים בן לוויה שנהנה לעבוד ולשחק, טרייר רוסי שחור הוא הגזע בשבילכם.

צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

סוגי כלבים נוספים: