כלב בולונז

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  גזע כלבי בולונז הוא כלב קטן בצבע לבן והוא פופולרי מאוד באיטליה. ישנם שלושה סוגים של גזע זה: סטנדרטי, ננסי וטוי. הסוג הסטנדרטי הוא הפופולרי ביותר, בגלל גודלו ומראהו. כלבים אלו פעילים מאוד ובעלי רמת אנרגיה גבוהה.

  כלבי בולונז הם כלבים חכמים אשר לומדים במהירות. הם גם מאוד ידידותיים מאוד ומהווים חיות מחמד משפחתיות טובות. עם זאת, הם יכולים להיות קצת עקשנים לפעמים, ולכן חשוב להתחיל לאמן אותם כשהם צעירים. כלבים אלו דורשים טיפוח קבוע, כולל הברשה ורחצה, כדי לשמור על מראה פרווה בריאה ומבריקה.

  אם אתם מעוניינים לצרף כלב בולונז למשפחה שלכם, היו מוכנים להשקיע זמן ואנרגיה באילוף ובתרגול שלו. עם זאת, כלבים אלה שווים את המאמץ, מכיוון שהם בני לוויה נאמנים ואוהבים.

  כלב היפואלרגני

  בולונז הם אחד מגזעי הכלבים ההיפואלרגניים ביותר שישנם. יש להם פרוות משי והם ידועים בהתנהגותם הידידותית. בולונז הם חיות מחמד משפחתיות נהדרות ומושלמות לאנשים עם אלרגיות.

  הפרווה שלהם בעלת נשירה נמוכה מאוד כך שהם לא מייצרים כל כך הרבה קשקשים, שזהו הגורם העיקרי לתגובות אלרגיות אצל אנשים. אם אתם מחפשים כלב היפואלרגני שישמח אתכם ואת משפחתכם, כלב בולונז הוא בחירה מצוינת.

  כלבי בולונז הם גזע כלבים בינוניים, כך שהם מושלמים למשפחות שרוצות כלב לא גדול מדי או קטן מדי. הם גם קלים מאוד לאימון, וזה יתרון נוסף עבור משפחות. 

  בולונז אוהבים לשחק ולבלות עם בני לוויה האנושיים, כך שלעולם לא תשתעממו כשיש לכם אחד מהכלבים האלה בבית. אם אתם מחפשים כלב בעל תחזוקה נמוכה שאינו דורש הרבה טיפוח, כלב בולונז יכול להיות מושלם עבורכם.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: