בוקסר

כלבי בוקסר ידועים כבעלי תכונות אישיות ייחודיות והם כלבי משפחה נהדרים בגלל רמות האנרגיה הגבוהות וטבעם החביב. כלבי בוקסר הם כלבים שובבים, סקרנים, רגישים וחברתיים במיוחד שיאהבו להיות בסביבת אנשים.

כלבי בוקסר ידועים כליצנים. בדרך כלל אתה יכול לדעת אם כלב בוקסר שמח, עצוב או כועס רק על ידי התבוננות בהבעות הפנים שלו, יש להם אופי דרמטי מאוד, מצד שני, הם גם נאמנים מאוד כלפי בני משפחתם.

YouTube video

אופי של כלבי בוקסר

בוקסרים ידועים באושר, בחיבה, בסקרנות, בליצנות ובאומץ שלהם. בוקסרים ישמרו עליך בחייהם – אבל זה לא אומר שהם כלבים תוקפניים, הם פשוט יכולים להגן מאוד על המשפחה שלהם. כלבי בוקסר יקשרו קשר הדוק לכל בני המשפחה.

בוקסר הם כלבים אינטליגנטים שחיים למגע ותשומת לב אנושית – הם משגשגים כאשר הם מקבלים אותו, הם ידועים כרגישים מאוד ופוגעים בקלות אם לא מטפלים בהם בצורה הנכונה. כלבי בוקסר הם אמני בריחה מוכשרים שאוהבים לקפוץ גדרות או לחפור תחתיהם. זה ישגע אותך כי כלבי בוקסר הם אנרגטיים במיוחד ויזדקקו להרבה תרגילים.

בוקסרים חיים עבור חברה אנושית – הם אוהבים לשחק משחקים כמו להסתתר ולחפש עם בני משפחתם. בוקסר גם אוהבים לשחק בלתפוס ובמשחקי משיכות.

YouTube video

התעמלות

כלבי בוקסר הם כלבים בעלי אנרגיה גבוהה הדורשים פעילות גופנית רבה. בוקסר הם לא כלבים עצלנים שרק רוצים לשכב כל היום – הם דווקא היו מעדיפים לשחק איתך משחקים.

הם צריכים הרבה פעילות גופנית כל יום. רק כך המוח שלהם יפסיק לחשוב על אוכל או ללכת לשירותים כל היום, בוקסר אוהבים לצאת לטיולים או לשחק משחקים כמו משיכה או תפוס. 

רק הקפד לתת לכלב הבוקסר שלך הרבה תשומת לב ואהבה לאחר שזמן האימון הסתיים כיוון שהם עלולים להתעצבן אם הם לא מקבלים את האינטראקציה האנושית שהם צריכים,

אילוף

YouTube video

כלבי בוקסר מאוד חכמים וקלים לאילוף – אפילו לילדים. הם יאהבו לעשות טריקים או ללמוד פקודות חדשות. בוקסר הופכים לכלבי טיפול נהדרים מכיוון שהם כל כך חיבים ואוהבים אנשים. כלבי בוקסר ישמרו על בני משפחתם בחייהם – אך אל תתנו לזה להפחיד אתכם, הם מתוקים מאוד, עדינים ומגנים על כל מי שאכפת לו מהם.

בוקסר חיים למען תשומת הלב האנושית – מה שאומר שהם אוהבים להתהדר מדי פעם. הם יגלו את הכישרון שלהם לטריקים ולמשחקים – הם בעצם כלב ליצן בגוף של כלב חכם,

בוקסר הם גזע מיוחד מאוד בעל אישיות ייחודית שאינו מצוי בשום גזע אחר. הם יהוו תוספת נהדרת לכל משפחה שתוכל להתמודד עם רמות האנרגיה הגבוהות שלהם.

צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

סוגי כלבים נוספים: