בול מסטיף

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הבול מסטיף הוא גזע כלבים חזק, אינטליגנטי ונאמן להפליא. מקורו של גזע זה הוא באנגליה, אך כיום הוא פופולרי בכל רחבי העולם. למרות שהכלב הגדול הזה נוצר כדי להיות כלב שמירה מצוין, הם ידועים בטבעם האוהב כלפי בני אדם כמו גם לבעלי חיים אחרים.

  הבול מסטיף הוא כלב שרירי וחזק השוקל בדרך כלל בסביבות 45 עד 60 קילו. יש להם פרווה קצרה וקלה לתחזוקה שיכולה להיות אדומה, חומה, אפורה או שחור בשילוב עם זהוב. גזע זה ידוע באינטליגנציה ובהתנהגותו השלווה. הם משמשים לעתים קרובות ככלבי גילוי, כלבי חיפוש והצלה וכלבי שמירה.

  פעילות גופנית

  בשל גודלם, הבול מסטיף זקוק להרבה פעילות גופנית. יש לקחת אותם לטיול ארוך או ריצה קלה כל יום. כלבי בול מסטיף גם נהנים לשחק בלהביא או משחקים אחרים שדורשים מהם להשתמש בשרירים שלהם. חשוב לזכור שגזע זה אינו מתאים למשפחות עם ילדים קטנים – הם עלולים להפיל בטעות ילד קטן תוך כדי משחק ולא להבין את כוחם.

  לבול מסטיף יש תוחלת חיים של כ- 8 עד 10 שנים. הם אינם סובלים בדרך כלל ממחלות נפוצות ספציפיות לגזע, אך עלולים להיות מושפעים מדיספלסיה של מפרק הירך או דיספלזיה במרפק. בול מסטיפים עם פנים שטוחות או אף קצר עשויים להתמודד גם עם בעיות נשימה הנגרמות מהאנטומיה שלהם.

  כלבי בול מסטיף הם כלבים גדולים ופעילים שזקוקים להרבה פעילות גופנית מדי יום. למרות שהם יכולים להיות כלבי שמירה מצוינים, יש לאמן אותם לא לנבוח על זרים אלא אם כן. הבול מסטיף ידוע כאוהב מאוד כלפי ילדים ומשפחות באופן כללי, מה שהופך אותם לבני לוויה מצוינים כל עוד המשפחה מבינה את הגודל הגדול ורמת האנרגיה של הכלב הזה.

  כלב חזק ונאמן

  האם אתה שוקל להוסיף בול מסטיף למשפחה שלך? גזע הכלבים העוצמתי הזה ידוע בתור אינטליגנטי, נאמן וקל לאילוף. הם זקוקים להרבה פעילות גופנית בכל יום, אבל יהוו תוספת מצוינת לכל משפחה.

  בול מסטיף הם כלבים שאוהבים לבלות עם האנשים שלהם ויכולים להיות בני לוויה מצוינים לילדים. הקפידו לספק לבול מסטיף שלכם את הפעילות הגופנית הדרושה להם כדי להישאר בריאים ומאושרים – גזע זה אינו מתאים למשפחות שאין להן מספיק מקום להתרוצץ.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: