פנסיון לכלבים: כפר נופש מפנק לחוויה מושלמת

אנשים רבים היו שמחים לקחת איתם את הכלב לכל מקום, אך לצערנו, הדבר אינו מתאפשר במרבית בתי המלון ואחת כמה וכמה כשמדובר על טיסה לחו"ל. לכן, צריך למצוא פתרון הולם ומתאים לכלב שלכם וזאת בהתאם למשך תקופת הנסיעה, האופי של הכלב וגילו. 

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  האפשרות המרכזית אשר נותנת מענה לצורך בהשגחה קבועה על הכלב ובטיפול מקצועי בו הינה פנסיון כלבים. ישנם סוגים רבים מאוד של פנסיונים אך המשותף לכולם הינה העובדה שהם מספקים שירותים של שמירה על כלבים לאורך תקופה, עם דאגה להוציא אותם לטיול, לפרוק להם אנרגיה, להאכיל אותם ולדאוג להם למקום לינה מתאים. 

  ההבדלים בין הפנסיונים קשורים לסוג השטח בו הוא מצוי (שטח פתוח כמו חווה או בית פרטי), סוג הלינה (לינה משותפת או שינה בחדרים נפרדים) ובשירותים נלווים נוספים שניתן לקבל בפנסיון.

  פנסיון לכלבים

  סוגים של פנסיון כלבים

  ישנם סוגים רבים מאוד של פנסיונים לכלבים אשר נותנים מענה לאלפי כלבים לאורך השנה. את סוגי הפנסיונים ניתן לחלק לפנסיון ביתי, פנסיון פתוח עם כלובים ופנסיון פתוח ללא כלובים. 

  1. פנסיון ביתי – פנסיון ביתי הינו פנסיון כלבים פרטי אשר אדם פרטי בוחר לפתוח בביתו. בדרך כלל מדובר על דירות גן או בתים פרטיים. בפנסיון זה בדרך כלל יש מספר חד ספרתי של כלבים והיחס אליהם יהיה אישי וממוקד. בדרך כלל הכלבים ישנו בשטחים משותפים בתוך הבית או בחצר הבית וזאת בהתאם לתנאים שהפנסיון מציע. 
  2. פנסיון פתוח עם כלובים – פנסיון מהסוג הינו פנסיון בעל אזור פתוח רחב ידיים, המעניק לכלבים מקום לרוץ, לפרוק אנרגיה ולרבוץ. אך, נוסף לכך הפנסיון גם מכיל אזורי לינה מוגדרים לכל כלב בנפרד. באופן הזה לכל כלב יש את הפינה האישית שלו. 
  3. פנסיון פתוח ללא כלובים – זהו פנסיון עם שטח פתוח שבו אין אזורים נפרדים לכלבים. ישנם אזורי לינה מוצלים או מוגנים מפני גשם, אך הם נמצאים באזור השטח הפתוח והמשותף לכל הכלבים. 

  נוסף לשלושת הקטגוריות הללו, ישנם גם פנסיונים המתאפיינים בשמירה על סוג מסוים של כלבים וזאת בכדי לאפשר לכלבים אזור רגוע ומותאם לצרכים שלהם. דוגמה לכך הינם פנסיונים לכלבים קטנים, פנסיונים לכלבים גדולים ואף פנסיונים המתמחים בשמירה על כלבים מבוגרים

  מחיר לחודש של פנסיון כלבים

  המחירים של פנסיון כלבים משתנה בהתאם לסוג הפנסיון עצמו, למשך השהות של הכלבים, לכמות הכלבים שתביאו ולשירותים נוספים שיידרשו. 

  המחיר הכללי של פנסיון נע בין 50 ל-100 ש"ח ביום. פנסיון ביתי יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר פנסיון גדול יותר. בדרך כלל, ככל שהכלב ישהה זמן ממושך יותר כך המחיר ליום ירד באופן משמעותי. 

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   מה כולל השירות של פנסיון לכלבים

   השירותים הספציפיים שניתנים משתנים בין פנסיון אחד למשנהו ויכולים גם להשתנות בתוך אותו פנסיון בהתאם למחיר שתבחרו לשלם. 

   החבילה הבסיסית של הטיפול כוללת מקום לינה לכלב, שני טיולים של 20-30 דקות ביום והאכלה מסודרת. ניתן להוסיף בדרך כלל טיול שלישי בתוספת תשלום. בפנסיונים רבים שגרת היום כוללת בנוסף לכל אלו גם זמן משחק בחצר הפתוחה. 

   פנסיונים רבים מספקים שירותים נוספים רבים בתוספת תשלום. שירותים אלו כוללים בתוכם מקלחות, שירותי תספורת וגם הוספה של גיגית מים קרים בתקופת הקיץ או משחק חוץ עם מים. 

   פנסיון יוקרתי לכלבים

   אפשרות מעניינת נוספת הינה פנסיון יוקרתי לכלבים. מדובר על פנסיונים הדומים לבתי מלון ומעניקים לכלבים חוויה של נופש ממש. כל פנסיון יוקרתי כולל בתוכו שירותים שונים ומתחמים שונים. למשל בריכות, טיפולי ספה לכלבים, טיוליים אישיים רבים יותר ועוד. כמובן שפנסיון מהסוג יהיה יקר יותר באופן משמעותי. 

   פנסיון כלבים יוקרתי

   מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים פנסיון לכלב?

   תקופת השהות בפנסיון יכולה להיות חוויה נפלאה עבור הכלב שלכם אך מנגד, אם הוא יגיע לפנסיון שאינו מתאים לו ולצרכים שלו החוויה עשויה להיות טראומטית מאוד עבור הכלב, במיוחד אם מדובר בפנסיון לטווח זמן ארוך. לכן, חשוב מאוד לוודא שהפנסיון מספק את כלל השירותים הדרושים לכלב שלכם, שהוא מתאים לצרכיו ושהוא עומד בתנאי היגיינה טובים. 

   סדר היום והשירותים הניתנים

   הדבר הראשון שחשוב שתוודאו הינו סדר היום בפנסיון שבחרתם, כמה טיולים מגיעים לכלב ביום, האם הוא יכול לבלות את היום בשטח החיצוניץ היכן הטיולים מתבצעים וכל דבר נוסף שקשור בחיי היום יום של הכלב. 

    להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
    077-804-7400

    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    מהו האוכל שנותנים לכלבים

    פנסיונים גדולים רבים מאכילים את כל הכלבים באותו מזון ואינם מאפשרים להאכיל את הכלב באוכל שתביאו עבורם. ישנם כלבים שהדבר יכול לגרום להם לבעיות במערכת העיכול, שלשולים והקאות. חשוב להבין מהו האכול שניתן ולוודא האם ניתן לספק את האוכל הספציפי של הכלב שלכם. 

    כמו כן, חשוב מאוד לוודא מהו לוח זמני האכלה, האם מדובר בהאכלה אחת ביום, שתי האכלות, האם האוכל נותר בקערה בסיום האכלה וכו'. לכל כלב יש את השגרה המתאימה לו וחשוב לוודא שהיא תשמר כמה שניתן. 

    תנאי לינה

    ישנן שתי אפשרויות עיקריות ללינת הכלבים, הראשונה הינה לינה נפרדת, בה כל כלב (או כל משפחת כלבים) ישנה בחהדר/ מלונה/ כלוב נפרד. האפשרות השנייה הינה לינה משותפת, לדוגמה בשטח פתוח או באזורים שונים בבית.

    ניסיון, מצבי חירום ואישור להפעלת עסק

    בישראל אין הסדרה לנושא הפנסיונים, כל אדם אשר חפץ בכל יכול לקבל אישור להפעלת פנסיון כלבים. לכן חשוב מאוד לוודא כי לאותו אדם יש את הניסיון הדרוש לביצוע המשימה. כמו כן, חשוב לוודא שיש לו אישור להפעלת עסק ואנשי קשר רלוונטיים הדרושים במצב חירום (למשל וטרינר).

     להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
     077-804-7400

     בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

     לאילו כלבים מתאימה האפשרות של פנסיון

     באופן כללי, כמעט לכל כלב (אולי למעט כלבים טראומתיים במיוחד שהחוויה תהיה קשה להם מדי) תתאים שהייה בפנסיון. מדובר על סביבה מבוקרת, עם נוכחות של אנשי צוות לאורך כל שעות היום ועם נוכחות של כלבים נוספים. 

     חשוב מאוד להכיר את האופי של הכלב שלכם ולהתאים לו את הפנסיון שיתאים לו באופן הטוב ביותר. למשל כלבים שאינם מסתדרים עם כלבים אחרים, מומלץ שלא לשכן אותם בפנסיון פתוח. כלבים קטנים מאוד, מומלץ לשכן בפנסיון שמקבל אליו בעיקר כלבים קטנים. אם תמצאו פנסיון שמתאים לכלב שלכם הוא עשוי להנות בחופשה אפילו יותר מכם. 

     צוות כלב נבון

     אודות כותב המאמר

     התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.