מסטיף אנגלי

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מסטיף אנגלי הוא גזע כלבים גדול הידוע באופיו העדין והמגן. גזע זה מפורסם גם בפניו המקומטים ובאוזניו הנפולות. המסטיף האנגלי יכול לשקול בין 60 ל-105 קילו ויכול להגיע לגובה של עד 74 ס"מ.

  הם בדרך כלל בצבע בהיר או חום כהה עם פנים, אוזניים וזנב בצבע שחור. יש להם פנים מקומטות עם עור רפוי סביב הגרון, שיוצר סנטרים מרובים מתחת ללסת התחתונה שלהם. זנבותיהם מתכרבלים על הגב ויש להם רגליים גדולות עם ציפורניים שחורות.

  אופי והתנהגות

  מגדלי מסטיף אנגלי ממליצים להחזיק את הכלב הזה ברצועה או באזור סגור בכל עת בגלל האופי המגן שלו. אם הוא חושב שמאיימים עליך, הוא עלול לתקוף ללא אזהרה מוקדמת. עם זאת, כלב מסטיף אנגלי ידוע גם כעדין לאחר שהוצג כראוי בפני זרים.

  הוא מגונן באופן טבעי כלפי ילדים וגם כלפי מבוגרים שהם חלק ממשפחתו, כך שהוא יכול להיות חיית מחמד משפחתית נהדרת אם הוא מאומן כראוי מגיל צעיר.

  למסטיף האנגלי יש תוחלת חיים של 10 עד 12 שנים בממוצע. הם גזע בריא למדי, אך עלולים להיות מועדים לבעיות של מפרק הירך ולבעיות עור מדי פעם. הם אחד מסוגי הכלבים הגדולים ביותר, והם פופולריים למדי בשל כך.

  אימון ואילוף

  גזע זה אינו מומלץ לבעלי כלבים בפעם הראשונה מכיוון שהם יכולים להיות קשים לאילוף. הם זקוקים להרבה פעילות גופנית ולבעלים דומיננטי שיכול לספק מנהיגות איתנה. 

  הם לא מומלצים למגורים בדירה כי הם צריכים הרבה מקום לרוץ ולשחק. אם יש לך את הסבלנות לאמן ולטפל במסטיף אנגלי, תתוגמל עם בן לוויה אוהב ונאמן שמגן על המשפחה שלך ונאמן לה.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: