פודל ענק

  להצעת מחיר על גור למכירה (החל מ- 10,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  גזע כלבי פודל ענק הוא בחירה פופולרית מאוד למשפחות עם ילדים, קשישים, ולאלה המעוניינים לקבל כלב מצוין לתוך הבית ולבחוץ. פודל ענק הוא כלב עדין ואינטליגנטי שיודע להסתדר בסביבות שונות.

  המראה של פודל ענק

  הגובה הסטנדרטי של פודל הענק בבגרותו נע בין 55 ל – 71 סנטימטרים. משקלם של הזכרים נע בין 30 ל – 45 ק"ג, בעוד הנקבות שוקלות כמחצית מכמותן שבין 15 ל -27 ק"ג. הפרווה שלהם בדרך כלל פחות גסה מפודלים סטנדרטיים, והיא מגיעה במגוון צבעים כולל לבן, משמש-חום, חום-כסף ואפור.

  אופי של פודל ענק

  פודל ענק ידוע באופיים העדין והחכם. הם מסתדרים טוב עם ילדים והם חיות מחמד משפחתיות טובות מאוד. עם ילדים, הבעלים תמיד צריכים ללמד את הפודלים להיות עדינים כאשר מתמודדים עם תינוקות קטנים יותר או פעוטות שעלולים ליפול כשהם חיות על ידי כלב גדול.

  הפודל הענק ידוע גם בלמידה מהירה מאוד. הם צייתנים ולהוטים לרצות, וזה מה שעושה אותם מתאימים לרוב האנשים שאין להם הרבה זמן פנוי לאלף כלב. פודל ענק גם נוטה להגן מאוד על בעליהם ולהפוך לכלבי שמירה נהדרים גם כן, בשל נאמנותם והאינטליגנציה שלהם.

  אילוף הפודל הענק שלך

  כמו רוב הכלבים, פודל ענק דורש למידה מוקדמת. פודל ידוע כאינטליגנטי מאוד, אך הוא יכול להיות גם עקשן וקשה לאילוף אם אינך משתמש בטכניקות חיזוק חיוביות. אי שימוש בטכניקות אלו עלול לגרום לכך שהכלב יבדוק גבולות עם בעליו על ידי עשיית דברים כמו סירוב לבוא כשהם מתקשרים, ללעוס פריטים שהם לא אמורים, או לברוח כשהם מחוץ לרצועה.

  הבעלים צריכים גם להיות מודעים לכך שפודל ענק יכול להיות קצת יותר קשה לאילוף מאשר כמה גזעים אחרים. הם אינטליגנטים ונהנים לרצות את בעליהם, אך הם יכולים לפעמים לנסות לבדוק גבולות על מנת להשיג את מבוקשם. הדבר נכון במיוחד בשלבי החיים של הגורים והמתבגרים, בהם פודל ענקים עוברים תקופה המכונה "השניים הנוראים" שבה הם בודקים עד כמה הם יכולים להגיע עם בעליהם.

  דבר אחרון שצריך לשים לב אליו הוא שבגלל גודלם ואינסטינקט העדר שלהם, פודל ענק עלול להפוך לאגרסיבי כלפי כלבים אחרים אם לא יתרועש כראוי מגיל צעיר. בעוד שרוב פודל הענק הם עדינים ואדיבים כלפי כלבים אחרים, חשוב לנקוט באמצעי זהירות בעת הכנסת כלב חדש למשק ביתם.

  התעמלות

  פודל ענק הוא גזע כלבים פעיל מאוד. הם דורשים כמות גדולה של פעילות גופנית יומית וגירוי נפשי על מנת להיות כלבים מאושרים ומותאמים היטב. ללא כמות מספקת של תרגיל גופני ונפשי זה, פודל ענק יסבול מחרדת הפרדה, מה שעלול לגרום לכך שהכלב יגיע למצבים מסוכנים.

  גזע כלבים זה יכול להתאים מאוד לבעלי פעילים שיש להם זמן לתת להם את כמות הפעילות הגופנית והגירוי המנטלי הדרושים כדי לשמור על פודל ענק. הם מייצרים כלבי משפחה טובים גם אם כי גודלם עלול להפוך אותם לקצת גדולים מדי עבור משפחות עם ילדים קטנים.

  אלמוג קינן עם הכלבים שלו

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כבעלים של שני כלבי צ'יוואווה חמודים ואדם שאוהב כלבים מגיל צעיר, היה לי חשוב להביא אתר שיציג את המבחר הגדול של גזעי הכלבים שישנם למכירה. כך שכל מי שמחפש לקנות כלב יוכל לראות ולקבל רעיונות איזה סוג כלב הכי יתאים לו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: