דני ענק

דני ענק הוא אחד מגזעי הכלבים הגבוהים בעולם, והם גם כלבים עדינים וחביבים למדי כלפי ילדים. זה הופך אותם לחיות מחמד משפחתיות נהדרות.

כלבי דני ענק יכולים לגדול עד לפחות 76 ס"מ בגובה הכתפיים. כמו כן, גם אם שמם מרמז על כך, הם אינם קשורים לעם הדני או למדינת דנמרק.

מקורם בגרמניה והם היו ידועים בשם – "דויטשה דוג", מסטיף גרמני. מאוחר יותר הם הוצגו לאנגליה שם הם גם זכו לפופולריות על ידי שמות רבים אחרים כגון; מסטיף אנגלי, כלב ברונסוויק אואל (בגרמניה), גרנד דנואה (בצרפת), גראן דני (באיטליה). כלבים חזקים אלו שימשו בדרך כלל למטרות ציד כמו תפיסת חזירי בר, ​​דובים וצבאים.

YouTube video

הם בדרך כלל בריאים לכל אורך חייהם, אך הם מועדים למצבים בריאותיים שונים. תוחלת החיים הממוצעת של דני גדול היא כ-6-8 שנים. בסך הכל, גזע הדני הענק הוא לא רק הגבוה בעולם, אלא גם אלו בני לוויה נהדרים שהופכים אותם לחיות מחמד משפחתיות מושלמות.

הכלב הגבוה בעולם

דני ענק הוא גזע כלבים הידוע בגודלו הגדול. הם אחד מגזעי הכלבים הגבוהים ביותר ויכולים לשקול עד 90 קילו. כלבי דני ענק הם ענקים עדינים ומהווים חיות מחמד משפחתיות נהדרות. הם נאמנים ומגנים על משפחותיהם ומהווים כלבי שמירה טובים.

YouTube video

כלבי דני ענק דורשים פעילות גופנית רבה ויש לתת להם לפחות שעה של פעילות גופנית נמרצת בכל יום. הם צריכים הרבה מקום לרוץ ולשחק, אז חצר אחורית היא אידיאלית. כלבים אלו קלים לטיפוח וצריך להבריש אותם רק פעם בשבוע. אם אתה שוקל להוסיף דני ענק למשפחתך, הקפד לחקור את הגזע תחילה כדי לוודא שהוא מתאים לאורח החיים שלך.

צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

סוגי כלבים נוספים: