גרייהאונד

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחד מגזעי הכלבים האלגנטיים ביותר הוא הגרייהאונד. צורתם המעוצבת והרגליים הארוכות והדקות שלהם מייצרות מראה רזה ומתפתל. הם נחשבים לגזע המהיר ביותר מבין משפחת כלבי הרוח. הם רצים מהירים מאוד גם בזכות המורשת שלהם ככלבי מירוץ.

  כלבי גרייהאונד מגיעים בצבעים רבים ושונים, כולל שחור, לבן, מנומר, חום וכחול. הם בדרך כלל מתנשאים לגובה של 66-76 ס"מ ושוקלים בין 22-35 קילו. למרות גודלם, הם ענקים עדינים והם חיות מחמד נהדרות למשפחות עם ילדים.

  כלב רוח מהיר ביותר

  בנוסף ליופיים שלהם, גרייהאונד ידועים גם כאחד מגזעי הכלבים המהירים ביותר. הם יכולים להגיע למהירויות של למעלה מ- 15 קמ"ש, וזה נובע מההיסטוריה שלהם ככלבי מירוץ.

  כלבי הגרייהאונד ידועים גם באישיות המתוקה שלהם ובהתנהגות השקטה שלהם. הטבע הרגוע שלהם הופך אותם לכלבי בית נהדרים למשפחות שרוצות חיית מחמד שאוהבת זמן שקט על הספה עם שאר בני המשפחה. עם זאת, הם צריכים גם פעילות גופנית יומיומית כדי לשמור על כושר גופם הרזה.

  אם תחליטו להביא הביתה כלב גרייהאונד, וודאו שיש לכם הרבה מקום עבורם כי הכלבים האלה גבוהים ורזים מאוד. לא משנה כמה גדולה החצר שלך, הם יצטרכו פעילות גופנית יומיומית כדי לשמור עליהם בכושר, אז וודא שאתה מוכן להקדיש את הזמן הדרוש לגזע הזה.

  היו גם מוכנים לטפל בפרווה המיוחדת שלהם שמותאמת במיוחד עבור מהירויות מרוץ. הפרווה שלהם קצרה וחלקה מאוד אבל גם עבה מספיק כדי שיוכלו להתמודד עם מזג אוויר קריר בריצות הבוקר המוקדמות.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: