שפיץ יפני

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  השפיץ היפני, הוא גזע טוי ממשפחת הכלבים שפיץ, הוא גזע חמוד שהושווה לכמה גזעים אחרים. השפיץ היפני הוא גזע ידידותי, אינטליגנטי וחביב. כלב קטן זה מהווה חיית מחמד מושלמת לבית ולמשפחה.

  השפיץ היפני הוא גזע קטן ופרוותי ששוקל בין 4 ל- 5.5 קילו ומגיע לגובה של כ- 25 עד 35 ס"מ. מבנה הכלב אתלטי וראשו מחודד כמו אלו של גזעי שפיץ אחרים. כלבים אלה מהווים כלבי שמירה נהדרים ואינם קולניים כמו חלק מהכלבים האחרים ממשפחת כלבי השפיץ.

  אופי ומאפיינים

  מזגו של כלב שפיץ יפני הוא ידידותי ואינטליגנטי, כלבים אלה מסתדרים היטב עם אנשים וילדים. הם גם ידועים כחיות מחמד נוחות לגידול. כלבי שפיץ יפני דורשים רק כמות מתונה של פעילות גופנית והם פחות קוליים מגזעים אחרים. השפיץ היפני אינו ידוע כגזע הדורש טיפוח מקיף.

  כלבי שפיץ יפני הם כלבי שמירה טובים מכיוון שהם חשדניים מטבעם כלפי זרים, אך אינם תוקפניים עם בני משפחה מורחבת. גורים פרוותיים קטנים אלה נוטים להתחבר חזק עם מי שגידל אותם ועלולים לסבול מחרדת נטישה אם יישארו לבד זמן רב מדי. הם יכולים להיות קצת טריטוריאליים עם חיות מחמד אחרות בבית.

  בסך הכל, השפיץ היפני הוא חיית מחמד קטנה ומעולה לכל מי שמחפש כלב בעל תחזוקה נמוכה, אינטליגנטי וטוב עם ילדים. אם אתה מחפש חבר פרוותי שיאיר לך חברה, זה יכול להיות הגזע בשבילך.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: