פנסיון לכלבים לטווח ארוך: כפר נופש מפנק לחוויה מושלמת

מרבית בעלי הכלבים רואים בכלב שלהם כבן משפחה, אך לצערנו לא תמיד ניתן לקחת את הכלב איתנו לכל מקום אליו נוסעים או טסים ולעיתים יש תקופות בהן לא ניתן לטפל בו כראוי. כדי לאפשר לכלב להמשיך בשגרת חייו ולקבל טיפול מסור בתקופת היעדרות של בעליו קיימים פנסיונים ובפרט פנסיון כלבים לטווח ארוך. איך נכון לבחור פנסיון כלבים? מה המשמעות של להשאיר את הכלב לתקופה ארוכה? ומה המחיר שתשלמו על פנסיון מהסוג?

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  מחיר של פנסיון כלבים

  פנסיון כלבים הינו שירות יקר יחסית. המחיר של שהות הכלב מוגדר בהתאם לכמות הימים שהוא שוהה בפנסיון, כמו גם בהתאם לשירותים הנדרשים לכלב והנתנים באותו פנסיון. 

  ישנם פנסיונים אשר מעניקים הנחות משמעותיות על המחיר במקרה של שהות ממושכת העולה על מספר חודשים. באופן כללי מחיר הפנסיון עמוד על 50 עד 120 שקלים ליום. חשוב לבדוק מול הפנסיון עצמו את העלויות הספציפיות של החבילה הבסיסית ושל התוספות שתדרשו אליהן לצורך השהות ארוכת הטווח. 

  מתי יש צורך בפנסיון לכלבים לתקופה ארוכה?

  לבעלי כלבים רבים המחשבה על להשאיר את הכלב לבדו לתקופה ארוכה נשמעת בלתי אפשרית, אך החיים שלנו מלאים בהפתעות ולעיתים נדרש לכך וחשוב לדעת שהכלב מקבל את הטיפול המסור והטוב ביותר. 

  ההגדרה של תקופה ארוכה משתנה בין פנסיון אחד למשנהו אך בגדול ניתן לומר כי מדובר על תקופה הארוכה מחודש ימים. בדרך כלל מי שידרש לכך הינו מי שטס לתקופה ארוכה, לצורך חופשה או לעסקים ואפילו אדם שנדרש בתקופה לעבוד שעות רבות מאוד ולא יכול לטפל בכלבו. 

  אפשרות נוספת הינה למי שרוצה להעביר את הכלב תהליך של אילוף אינטנסיבי אשר נעשה בתנאים של פנסיון. במקרים אלו, הכלב עובר את הליך האילוף הראשון עם מאלף מוסמך בפנסיון וחוזר לבעליו כשהוא מסיים את התהליך.

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

   איך בוחרים פנסיון כלבים מומלץ?

   כשמדובר על פנסיון לכלבים לטווח הארוך ישנה חשיבות מוגברת לוודא כי מדובר על פנסיון איכותי, עם צוות מקצועי ועם שירות טוב. הכלב יעביר בפנסיון תקופה משמעותית שתהיה קשה לו בכל מקרה וזאת בשל הגעגוע לבעליו ולביתו.

   הדרך הראשונה לוודא שמדובר בפנסיון מומלץ הינה בחינה של חוות דעת. חשוב להכנס לאתרים שונים ולחפש פנסיון לכלבים חוות דעת, באופן הזה תוכלו לקבל חוות דעת של מגוון רחב של אנשים אודות מגוון רחב של פנסיונים וכך לשלול פנסיונים עם חוות דעת שליליות. 

   התהליך השני שחושב לעשות הינו ביקור בפנסיונים מספר פעמים לפני השארת הכלב. חשוב להגיע בשעות שונות ולראות את מצב החדרים של הכלבים, מצב החצר, כמות אנשי הצוות שנמצאים באזור, כמות הכלבים וכן את אזור שסובב את הפנסיון ובו הכלבים יקיימו את הטיולים שלהם. 

    להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
    077-804-7400

    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

    מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים?

    לפני שבוחרים פנסיון לכלבים חשוב לוודא שמדובר על עסק מורשה, שקיבל את כלל האישורים הדרושים. כמו כן, חשוב לוודא כי הצוות הוא אכן צוות מקצועי עם ידע רחב ומתאים לטיפול ארוך טווח בכלב שלכם. 

    בנוסף, חשוב להבין מהם תנאי הלינה של הכלבים, מהם השירותים שניתנים בחבילות הבסיס ואילו שירותים נוספים ניתן לרכוש. 

    דאגה לכלב בטווח הרחוק

    חשוב להבין כי ישנו הבדל משמעותי בין פנסיון לכלבים לטווח קצר לבין פנסיון לטווח הארוך. בטווח ארוך של מספר חודשים הכלב שלכם עשוי להדרש לקבל חיסונים או לקבל טיפול תרופתי. כמו כן, יכולים להיות שינויי מזג אוויר אשר ידרשו לספר את הכלב או לדאוג לסרק אותו בשל נשירה. 

    חשוב לוודא כי הפנסיון דואג לצרכים היומיומיים של הכלב כמו גם לצרכים ארוכי הטווח שלו, כמו חיסונים, ביקורת אצל וטרינר ועוד.

    צוות כלב נבון

    אודות כותב המאמר

    התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

    סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: