פודל ננסי

גזע כלבי פודל ננסי הוא כלב קטן שידוע כחכם וידידותי. אלו הם הכלבים המושלמים למשפחות כי הם אוהבים לשחק, אבל תמיד שמחים להיכנס פנימה כשמגיע הזמן להירגע. גזע אינטליגנטי זה מסתדר היטב גם עם חיות מחמד אחרות בבית, מה שהופך אותן לאידיאליות עבור כל משפחה שמחפשת חיית מחמד נאמנה ואוהבת.

דבר אחד שיש לציין לגבי הפודל הננסי הוא שהם גזע שדורש תחזוקה גבוהה. הם דורשים טיפוח קבוע כדי שהשיער שלהם יראה מסודר. עם זאת, אם יש לך את הזמן והמשאבים לטפל בפודל ננסי, אז הכלב הנאמן הזה בטוח יכניס הרבה שמחה לביתך. הנה כמה דברים נוספים שכדאי לזכור לפני שתחליט להוסיף פודל ננסי למשפחה שלך.

YouTube video

כלב היפואלרגני

פודל ננסי הוא כלב היפואלרגני שאינו משיר שיער, עובדה זו עושה אותו גזע נהדר לאנשים אשר סובלים מאלרגיה לכלבים, וכמו כן לאנשים שמפריע להם שהכלב משיר שיער ברחבי הבית. זהו גזע בעל תחזוקה גבוהה הדורש טיפוח קבוע. את השיער שלהם יש לקצץ ולעצב על בסיס קבוע או שהוא יהפוך למעורפל וסבוך.

פודל ננסי דורש תשומת לב רבה ופעילות גופנית יומיומית. אם אינך מסוגל להתחייב לתת לכלב שלך לפחות 30 דקות של פעילות גופנית בכל יום, אז הגזע הזה הוא לא בשבילך.

פודלים ננסיים מסתדרים היטב בחללי מגורים קטנים, מה שהופך אותם לבחירה טובה עבור משפחות המתגוררות בדירות או בדירות. למרות גודלם הקטן, כלבי פודל ננסיים הם כלבים חזקים מאוד ויכולים להתמודד עם ילדים וחיות מחמד אחרות. הם חיות מחמד משפחתיות מצוינות.

היסטוריה של הגזע

הפודל הננסי הוא כלב קטן שמקורו בגרמניה בתור רטריבר מים. הם פותחו מפודלים סטנדרטיים גדולים יותר, והם חולקים רבות מאותן תכונות כמו הגרסה הגדולה יותר. עם זאת, ישנם כמה הבדלים מרכזיים בין שני הגזעים.

פודלים הובאו לאמריקה על ידי מהגרים גרמנים ועד מהרה הפכו לחיות מחמד פופולריות בקרב האליטה של ​​החברה בגלל האינטליגנציה הגבוהה וההתנהגות הידידותית שלהם. במהלך מלחמת העולם השנייה, לנשיא רוזוולט היו כמה פודלים ננסיים, שעזרו להגביר את הפופולריות שלהם באמריקה עוד יותר.

YouTube video

משפחות רבות מחפשות פודל ננסי בגלל הטמפרמנט הנהדר והנאמנות שלהם. מכיוון שלגזע הזה יש אישיות יוצאת דופן, הוא הופך אותם למתאימים במיוחד לבתים עם ילדים. הם גם טובים עם חיות מחמד אחרות, כך שאם אתם מחפשים כלב שיסתדר היטב עם כולם במשפחתכם, הפודל הננסי הוא בחירה טובה.

כלבי פודל ננסי הם בני לוויה מצוינים ואוהבים לשחק בחוץ. הם תמיד שמחים להיכנס פנימה כשמגיע הזמן להירגע, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור משפחות שמתגוררות בחללים קטנים.

צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

סוגי כלבים נוספים: