שנאוצר ננסי

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  שנאוצר ננסי הוא כלב קטן בעל אישיות גדולה. עם פרוותו דמוית הטרייר, הוא אנרגטי, עסוק ואינטליגנטי. מכונה לעתים קרובות "הענק הקטן", גזע זה של כלבים פופולרי בגלל מזגו הנוח ואופיו הידידותי.

  מקורו של השנאוצר הננסי מגרמניה. הוא גודל כדי להיות כלב חווה רב תכליתי, שעוזר במשימות כמו הרחקת חולדות ועכברים מהבית או בשליטה מסביב לאסם. הגזע של היום עדיין נמצא בחוות אבל גם בבתים כחיית מחמד משפחתית אהובה ובת לוויה נאמנה.

  אימון ואילוף

  ללא קשר לגודל, כל הכלבים זקוקים לאילוף עקבי ולהרבה תרגילים כדי להיות כלבים שמחים שמתנהגים היטב. שנאוצר ננסי הוא כלב אינטליגנטי, להוט ללמוד וקל מספיק כדי שרוב שיטות האילוף עובדות עבור הכלב הקטן הזה. הם מגיבים מאוד לפקודות הבעלים שלהם ונהנים לרצות אותם בכישורי צייתנות מהירים. עם זאת, הם לא מגיבים היטב לשיטות אימון קשות כמו נזיפה או ענישה. במקום זאת הם פשוט יסגרו ויתעלמו ממך.

  התעמלות

  פעילות גופנית סדירה חשובה לשנאוצר המיניאטורי, מכיוון שיש להם הרבה אנרגיה לשרוף. הליכה טובה של שעה או משחק אחזור נמרץ ידאגו לרוב הצרכים שלהם, אבל הם יכולים גם ליהנות ממשחק בחצר מגודרת או לצאת לריצה עם בעליהם. גם שנאוצרים רבים נהנים לשחות.

  הכלב הקטן הזה הוא בריא בדרך כלל אבל כמו כל הגזעים, הוא נוטה לתנאים תורשתיים מסוימים. כמה בעיות בריאותיות נפוצות של שנאוצר ננסי כוללות מחלות ומצבים שונים. כל המצבים הללו יכולים להיבדק על ידי הווטרינר שלך, אז הקפד לדבר איתו על ההיסטוריה הבריאותית של הכלב שלך לפני קבלת החלטות כלשהן.

  טיפוח

  כשזה מגיע לטיפוח, השנאוצר הננסי דורש צחצוח או סירוק קבועים כדי להימנע מקשרים וכדי לשמור על הפרווה שלו נטולת לכלוך. שנאוצר ננסי הוא כלב היפואלרגני שלא משיר שיער, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אנשים הסובלים מאלרגיות. קל לטפל בפרווה של השנאוצר הננסי, אמבטיה פשוטה וייבוש בעת הצורך – אך לחלק מהשניאוצרים יש אלרגיות לעור, לכן חשוב לא לרחוץ את הכלב יתר על המידה.

  כמו בכל הכלבים, ביקורים וטרינריים שגרתיים חיוניים לבריאות חיית המחמד שלך ולרווחתה. השנאוצר הננסי נוטה ליהנות מבריאות טובה לאורך כל חייו אם הוא שומר על תזונה בריאה, מקבל פעילות גופנית סדירה וביקורים מתוכננים אצל הוטרינר.

  לשנאוצר הננסי פרווה דמוית טרייר, מה שגורם להם לבלוט בקהל. הכלב הקטן הזה הוא אינטליגנטי, להוט ללמוד וקל מספיק כדי שרוב שיטות האילוף עובדות עבורו. למרות שזהו כלב קטן, אל תזלזל באישיותו של השנאוצר הננסי. הבחור הקטן הזה הוא אינטליגנטי מאוד ומאוד להוט לרצות את בעליו – הקפד לשמור עליו פעיל ושמח.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: