דף הבית / אילוף כלבים / קורס אילוף כלבים אונליין

קורס אילוף כלבים אונליין

כאשר מגדלים כלב הרבה פעמים מגיע השלב שבו מבינים שכנראה צריך עזרה והכוונה כיצד לאלף ולחנך את הכלב להתנהגות טובה יותר. אני חוויתי זאת בעצמי כאשר הבאתי הביתה גור צ'יוואווה חמוד, ומהר מאוד גיליתי שהוא שובב לא קטן.

הדבר שהכי עזר לי ולימד אותי איך לחנך את הכלב שלי, כדי שגם אני וגם הוא נוכל לחיות ביחד בכיף והנאה, היה קורס האונליין לאילוף כלבים של עופר מלכי שמצאתי באינטרנט. הקורס הראה לי בצורה מסודרת את כל השלבים והדברים שאני צריך לבצע, כדי ללמד את הכלב שלי כיצד נכון להתנהג. אז למי שלא מכיר, קודם כל אני אסביר מה זה בכלל קורס אילוף כלבים אונליין.

קורס אילוף כלבים אונליין מורכב מאוסף שיעורי וידאו אשר מחולקים לפי שלבי אילוף הכלב. במהלך הקורס לומדים את הבסיס של אילוף כלבים, ניהול סביבתי של הכלב, חשיפה והתנהלות עם כלב בתוך הבית, לימוד פקודות, הרגלת הכלב ללכת עם רצועה וכיצד למנוע בעיות התנהגותיות. הקורס מועבר אונליין וניתן לצפות בו בכל שעה ומכל מכשיר עם גישה לאינטרנט.

מבנה הקורס לאילוף כלבים

הקורס אונליין לאילוף כלבים מורכב מ- 51 שיעורים אשר מחולקים ל- 5 חלקים מרכזיים והוא מכיל 4.5 שעות צפיה של תוכן איכותי. בקורס לומדים מספר אלמנטים מרכזיים בחינוך הכלב:

  • למנוע בעיות התנהגותיות
  • חינוך ואילוף למשמעת גבוהה
  • לפתח מערכת יחסים עם הכלב
  • לא לעשות את השגיאות שכל בעלי הכלבים עושים

באופן כללי הקורס מתאים לכל בעלי הכלבים, לאנשים שיש להם כלב כבר כמה שנים וגם לאנשים שהביאו כלב חדש לביתם.

הקורס מתאים במיוחד למי שעוד לא אימץ או קנה כלב, משום שהקורס נותן לכם את הבסיס להתנהלות נכונה עם כלב.

סילבוס הקורס

  • חלק א': מורכב מ- 24 שיעורים ומתרכז בבסיס של אילוף כלבים. בחלק זה תלמדו: חשיפה והתנהלות עם כלב חדש בבית, לימוד התנהגויות ופקודות בסיסיות, הרגלת הכלב לטיול עם רצועה, כיצד להתנהג מחוץ לבית, איך ללמד את הכלב לבוא אלינו ועוד. 
  • חלק ב': מורכב מ- 12 שיעורים ומתרכז בהדרכה של תהליך קבלת כלב חדש. בחלק זה תלמדו: מבוא לאימוץ כלב, איזה כלב הכי מתאים לאמץ, שפת גוף של כלבים, ניהול סביבתי, חשיפת הכלב לגירויים, גמילה מעשיית צרכים בבית, איך ללמד את הכלב לא לנשוך, טיולים ופריקת אנרגיה ועוד.
  • חלק ג': מורכב מ- 3 שיעורים ומתרכז במניעה של בעיות התנהגותיות. בחלק זה תלמדו: איך מתמודדים עם קפיצות של הכלב על אורחים, בעיות נפוצות בטיולים עם הכלב ואיך להימנע מיצירת תלות של הכלב בחטיפים ופרסים.
  • חלק ד': מורכב מ- 6 שיעורים ומתרכז בחשיפת הגור לגירויים ותרגול התנהגות מאוזנת. בחלק זה תלמדו: חשיפת גורים לסביבה, טיול עם גור כלבים, מתקני משחקים והתנסות ראשונה, חשיפה לצלילי הסביבה, כלבים אחרים ועוד.
  • חלק ה': מורכב מ- 6 שיעורים ומתרכז בבניית סדר יום בריא לחיים משותפים עם הכלב. בחלק זה תלמדו: בניית לוח זמנים נכון, בחירת פנסיון מתאים, מציאת מטייל כלבים מקצועי, ניהול הסביבה של הכלב, סוגי צעצועים ותפקידם ועוד.

לקבלת מידע נוסף לחצו כאן למעבר לקורס האונליין לאילוף כלבים.

מנחה הקורס – מאלף הכלבים עופר מלכי

עופר מלכי הוא מטפל התנהגותי ומאמן כלבים מקצועי. עופר פיתח תוכנית הכשרה ייחודית שבה הוא מלמד אתכם כיצד לאמן את כלבכם להישמע לפקודות, להיות ידידותי ומתאים לילדים ולפתח התנהגות טובה ובריאה. כל זה תוך יצירת תקשורת הדדית חיובית ביחד עם הכלב. עופר עובד בשיטת החיזוק החיובי אשר שמה דגש על מתן חיזוקים ופרסים על התנהגות טובה, להבדיל מאשר נזיפות ועונשים כאשר הכלב מתנהג לא כראוי.

עופר פיתח את הקורס במיוחד לאנשים ששוקלים לאמץ או לקנות כלב חדש, וגם לאנשים שכבר יש להם כלב והם מעוניינים לשפר את החינוך וההתנהגות שלו. עופר מלכי צילם ביחד עם צוות ההפקה למעלה מ- 4 וחצי שעות של הסברים והדגמות, אשר קלים מאוד להבנה ויישום.

לסיכום

הקורס אונליין לאילוף כלבים של עופר מלכי עזר ותרם לי רבות כאשר הבאתי גור כלבים חדש הביתה, בנוסף היה לי מאוד נוח וכיף לצפות בקורס בזמן שלי ובשקט שלי. להבדיל ממאלף כלבים שמגיע פיזית ומאלף את הכלב, הקורס אילוף כלבים באינטרנט נותן את האפשרות לעשות זאת בזמן ובתנאים שלכם.

כמו כן אם שוכחים נקודה או שתיים, תמיד אפשר לחזור לאותו שיעור ספציפי ולצפות בו שוב. כיום עם ההתפתחות והקדמה ישנם דרכים נוחות יותר ללמוד כיצד לחנך ולאלף את הכלב שלכם, מומלץ בחום:) 

לחצו כאן כדי לרכוש את הקורס אילוף כלבים אונליין של עופר מלכי.

אלמוג קינן עם הכלבים שלו

כותב המאמר: אלמוג קינן

כבעלים של שני כלבי צ'יוואווה חמודים ואדם שאוהב כלבים מגיל צעיר, היה לי חשוב להביא אתר שיציג את המבחר הגדול של גזעי הכלבים שישנם למכירה. כך שכל מי שמחפש לקנות כלב יוכל לראות ולקבל רעיונות איזה סוג כלב הכי יתאים לו.