פנסיון לכלבים גדולים: כפר נופש מפנק

האמירה שכלב הינו החבר הטוב ביותר של האדם היא אמירה מוכרת. כמות המשפחות והבתים בישראל המגדלים כלבים עולה בכל שנה ומוכיחה את האמירה הזו. רבים מבעלי הכלבים יעידו כי הכלב נחשב לבן משפחה לכל דבר ועניין. אך, לצערנו בעת נסיעה משפחתית לטיול ארוך בדרך כלל לא ניתן לקחת את החבר הפרוותי איתנו. אם כך, מה הפתרון? איך לבחור פנסיון נכון? ומה חשוב לוודא כשמדובר על פנסיון לכלבים גדולים?

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  פנסיון לכלבים גדולים הינו מעין בית הארחה לכלבים אשר שוהים בו בתקופה שהבעלים שלהם נמצאים בחופשה או מנגד בתקופת אילוף. היות והחוק בישראל אינו מגדיר באופן מוגדר ואינו מפקח על הקמת פנסיונים. בשל כך, ישנם סוגים רבים ושונים של פנסיונים המגדירים עצמם כמתאימים לכלבים גדולים. חשוב מאוד להבין איזה סוג פנסיון יתאים לכלב שלכם ולוודא כי מדובר על פנסיון המנוהל בצורה טובה וכי הכלבים הנמצאים בו הינם מאושרים ומרוצים.

  פנסיון לכלבים גדולים

  מהו המחיר של פנסיון?

  מחירי הפנסיונים משתנים מאוד והם נקבעים לפי ימים. באופן כללי המחיר תלוי במשך השהות של הכלב בפנסיון והשירותים שניתנים במקום. בדרך כלל המחיר נע בין 50 ל-100 שקלים ליום

  אילו סוגים של פנסיונים קיימים לכלבים גדולים?

  את סוגי הפנסיונים לכלבים גדולים ניתן לחלק לשלוש קטגוריות עיקריות: פנסיונים ביתיים, פנסיונים עם כלובים ופנסיונים פתוחים ללא כלובים. ההבדלים העיקריים בין סוגי הפנסיונים הללו הינם בחופשיות של הכלבים בשטחים המשותפים והסדרי הלינה שלהם. חשוב לזכור כי פנסיונים מאותה קטגוריה (למשל פנסיונים ביתיים) יכולים להעניק שירותים שונים. 

  פנסיון ביתי

  פנסיון ביתי, הינו פנסיון הממוקם בבית של אדם פרטי. בדרך כלל מדובר על בית עם גינה המאפשרת לכלבים חופשיות במהלך שעות היום. בדרך כלל ישנם מספר קטן מאוד של כלבים בפנסיון מהסוג והם משוחררים ברחבי הבית והגינה לאורך כל היום. פנסיון זה מתאים לכלבים רגועים, מחונכים ושמסתדרים היטב עם כלבים אחרים. 

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

   פנסיון עם כלובים

   פנסיון עם כלובים הינו בדרך כלל פנסיון בעל חצר גדולה, אך לכל כלב יש פינה אישית בה הוא רובץ וישן והפעילות בחצר נעשית באופן מבוקר של אנשי הצוות ובדרך כלל ללא נוכחות של כלבים נוספים. הכלובים מותאמים לגודל הכלב ולתנאי מזג האוויר המשתנים בישראל.

   פנסיון פתוח ללא כלובים

   סוג פנסיון נוסף הינו פנסיון פתוח ללא כלובים. מדובר על פנסיון הנמצא בשטח פתוח ומגודר. הוא אינו מחולק לכלובים והכלבים נמצאים בשטח הפתוח לאורך היום. הלינה של הכלבים מתבצעת באופן משותף במתחמים מקורים ומוצלים. 

   מהם השירותים הניתנים בפנסיון?

   ישנו סט שירותים בסיסי הניתן בכל פנסיון כמעט ללא יוצא מן הכלל. שירותים אלו כוללים בתוכם, מקום לינה, האכלה מסודרת ושני טיולים ביום. 

   מעבר לכך, כל פנסיון מגדיר שירותים נוספים הכלולים במחיר הבסיס וכאלה שניתנים בתוספת תשלום. שירותים אלו יכולים לכלול, שליחת תמונות סדורה, טיול שלישי ביום, אמבטיה, משחק עם מים, תספורת ואף שיעורי אילוף. 

   חשוב מאוד לוודא שסדר היום והשירותים הניתנים בפנסיון מתאימים לאורח החיים של הכלב שלכם. למשל אם הכלב רגיל לצאת לטיולים ארוכים, הוא יהיה חסר מנוח אחרי טיולים קצרים בלבד.

   האם יש פנסיון לכלבים תוקפניים?

   פנסיון לכלבים תוקפניים

   ישנם כלבים שאינם מצליחים להסתדר עם כלבים אחרים והם מוגדרים ככלבים תוקפניים. בפנסיונים בהם אין כלל אפשרות הפרדה בין כלבים, בדרך כלל לא מאפשרים הגעה של כלבים תוקפניים וזאת בכדי למנוע מצב של מריבה בין כלבים. עם זאת, בפנסיונים עם כלובים ניתן להביא כלבים תוקפניים ואלו יהיו בנפרד, יטיילו בנפרד ויצאו לחצר בנפרד מכלבים אחרים. חשוב לשים לוודא כי צוות המקום יודע להתמודד עם כלבים מהסוג וכי הם מכירים את ההיסטוריה של הכלב. 

   צוות כלב נבון

   אודות כותב המאמר

   התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

   סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: