פנסיון לכלבים מבוגרים: בית אבות לכלבים בגיל הזהב

כשיוצאים לחופשה או נוסעים לנסיעת עבודה החלק הקשה ביותר הינו לעזוב את הכלב האהוב שלנו. הדבר קשה במיוחד כשמדובר על כלב מבוגר שאנחנו דואגים לו באופן צמוד במשך שנים. אם כך, איזה פתרונות קיימים? מהו פנסיון לכלבים מבוגרים? ומה חשוב לוודא שיש בפנסיון?

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  כשנדרש להשאיר את הכלב בבית, חשוב לוודא שיש מי שיטפל בו באופן מסור ואוהב מאוד. אפשרות מצוינת היא פנסיון לכלבים זקנים אשר מותאם לצרכים של כלבים מבוגרים ומאפשר להם שהות בטוחה ונעימה בזמן שאתם אינכם בבית. 

  פנסיון לכלבים מבוגרים

  מה המחיר של פנסיון לכלבים קשישים

  המחירים של פנסיונים לכלבים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים ומוערכים לפי יום שהות אחד. המחירים הכללים של מחירי פנסיונים עומדים על 50 עד 120 שקלים ליום. המחיר נקבע לפי סוג הפנסיון כמו גם לפי השירותים הניתנים בו. 

  כשמדובר על פנסיון לכלבים מבוגרים המחיר בדרך כלל יהיה גבוה יותר וזאת בשל הצורך בטיפול רב ואישי יותר, כמו גם בשל הצורך לתאים את התנאים בפנסיון לצרכי הכלב. 

  המשמעות של כלב מבוגר

  כלבים מבוגרים יכולים להזכיר לנו את הסבים הקשישים שלנו. לרוב, קשה להם יותר להסתגל לשינויים, הם צריכים לשמור על סדר היום הקבוע שלהם, צריך לדאוג שיקבלו את התרופות הדרושות להם והכי חשוב צריך לדאוג שהם יהיו בטוחים בסביבה שלהם. 

  לכלב בוגר יכולות להיות מחלות רבות, החל ממחלות פרקים אשר מונעות ממנו את היכולת לקפוץ ולעלות על ספות גבוהות ועד לבריחת שתן. לכן, כשבוחריפ פנסיון לכלבים מבוגרים חשוב מאוד לוודא שמדובר על פנסיון שמבין את המשמעות ומותאם לכך. 

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

   התאמה לצרכים של כלב מבוגר

   התאמת הצרכים של כלב מבוגר יכולה להיות פשוטה מאוד ולהתמקד במתן התרופות הדרושות לו בלבד. אך, במקרים רבים יש צורך להתאים לדאוג לצרכי הכלב באופן משמעותי אפילו עד לרמה של לשים אותו בפנסיון סיעודי לכלבים.

   כחלק מהתאמות אלו, צריך לשים לב האם בפנסיון יש מיטות בגובה מתאים לכלב, האם ישנן מדרגות רבות והאם יש מכשולים רבים אשר יכולים לגרום לו למעוד. 

   כמו כן, צריך להתאים את הסביבה מבחינת אופי וסוג הכלבים שנמצאים איתו בקרבה. לוודא שאין כלבים תוקפניים. נוסף לכך, לעיתים קרובות כלבים מבוגרים צריכים טיולים מרובים יותר אך קצרים לצורך עשיית צרכים.

   כשבוחרים פנסיון לכלבים קשישים חשוב מאוד לראות את מכלול כלל הדברים ולוודא שאותו פנסיון עומד בתנאים הדרושים לכלב שלכם. 

   ליווי וטרינרי

   אלמנט קריטי נוסף כשמדובר על פנסיון לכלבים מבוגרים הינו החשיבות של הליווי הוטרינרי. חשוב לוודא שהפנסיון הינו בקשר קבוע עם וטרינר וכן שיש בידהם את פרטי הקשר של הוטרינר הקבוע של הכלב שלכם. 

   כמו כן, חשוב מאוד מהצד שלכם כבעלים של הכלב, להעביר את כל המידע הרפואי הרלוונטי לצוות המקצועי ובתוך כך להביא את התרופות הרלוונטיות ומרשמים נוספים במידת הצורך. 

   כמו כן, חשוב לוודא שהאוכל שניתן לכלב מותאם לצרכים שלו, עם העדפה לשמור על רצף עם המזון שהוא מקבל בבית וזאת כדי למנוע בעיות עיכול. 

   צוות כלב נבון

   אודות כותב המאמר

   התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

   סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: