פנסיון לכלבים קטנים: בית לכלבים קטנים וזעירים

לפני שנוסעים לטיול אחת ההחלטות החשובות ביותר היא היכן לשכן את הכלב הקטן והחמוד שלכם. האפשרות המרכזית הינה פנסיון לכלבים קטנים אשר יעניק לכלב שלכם קורת גג, טיולים וחברה לאורך התקופה שאתם לא תהיו. 

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  פנסיון לכלבים קטנים הינו בית הארחה או בית מלון לכלבים אשר מספק לכלבים שלכם מגורים, האכלה, טיולים ופירוק אנרגיה לאורך התקופה בה אינכם נמצאים בבית. ישנם אף פנסיונים המספקים גם שירותים של אילוף וחינוך לעשיית צרכים מחוץ לבית.

  מה המחיר של פנסיון כלבים

  מחירי הפנסיונים משתנים בהתאם לסוג הפנסיון, משך השהות של הכלב, השירותים שניתנים ושירותים נלווים נוספים שתבקשו לקבל. באופן כללי המחירים נעים בין 50 ל- 100 ש"ח ליום אחד. 

  פנסיון לכלבים קטנים

  סוגי פנסיונים לכלבים קטנים

  ישנם סוגים רבים של פנסיוני כלבים הקיימים כיום בישראל. ניתן לחלק אותם למספר קבוצות, פנסיונים פתוחים לכלבים עם כלובים, פנסיונים ללא כלובים, פנסיון ביתי ופנסיון יוקרתי.

  ההבדלים העיקריים בינהם נובעים מהשירותים הניתנים בכל אחד מסוגי הפנסיון, במיקום שלהם ובתנאי הלינה שינתנו לכלבים שלכם. לא ניתן לומר כי סוג אחד יותר טוב מהאחר, אלא שכל סוג פנסיון מתאים לסוג אחר של כלבים. זאת בהתאם לגודל שלהם, לגזע, לאופי וגם ליכולת הכלכלית שלכם.

  פנסיון לכלבים ללא כלובים

  פנסיון ללא כלובים הינו פנסיון בו הכלבים רובצים וישנים כולם יחד בחללים משותפים. חללים אלו יכולים להיות בשטח פתוח בו ישנן פינות מוצלות ומקורות או בחלל סגור בתוך מבנה. בכל מקרה, סוג כזה של פנסיון מתאים אך ורק לכלבים המסתדרים עם כל סוגי הכלבים. 

  בסוג כזה של פנסיון ישנה חשיבות רבה מאוד להפרדה בין כלבים קטנים וגדולים וכן בקבלה של כלבים מחוסנים בלבד ולעיתים גם מסורסים בלבד. כל התנאים האלו נדרשים בכדי למנוע עימותים בין הכלבים השונים.

  פנסיון כלבים ביתי

  החוק בישראל מאפשר לכל אדם לפתוח פנסיון לפי בחירתו. ניתן לעשות זאת אף בבית הפרטי של כל אדם. בדרך כלל פנסיון ביתי מוקם בבית עם גינה או חצר והוא מכיל מספר קטן יחסית של כלבים. בדרך כלל הכלבים נמצאים ביחד במהלך כל שעות היום, ישנים יחד ומטיילים יחד, כך שיש להם הרגשה משפחתית ונעימה. 

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

   פנסיון בוטיק לכלבים

   ישנם פנסיונים שונים הממתגים עצמם כפנסיוני בוטיק ויוקרה. מדובר בפנסיונים אשר מספקים שירותים רבים של טיפוח ודאגה לכלבים ומעניקים להם חוויה של בית מלון וחופשה. 

   מה ההגדרה של כלב קטן?

   כלבים קטנים הינה הגדרה של משקל, בדרך כלל המוגדרת עד כ-12 ק"ג. בדרך כלל כלבים מהסוג יפחדו מכלבים גדולים ולכן חשוב לדאוג שהם יהיו עם כלבים התואמים את הגודל שלהם. ישנם סוגי כלבים קטנים רבים מאוד, ברשימה זו ניתן לכלול ביגל, שיצו,ג'ק ראסל, תחש, פאג ועוד כלבים רבים נוספים.

   פנסיון כלבים עדינים

   ישנם כלבים רבים הנחשבים לכלבים עדינים, אשר בדרך כלל מפחדים מאוד מכלבים אחרים, בעיקר מכאלו הגדולים מהם בגודל. חשוב מאוד להבין מהו האופי של הכלב שלכם ולוודא שהפנסיון בו הוא ישהה מותאם לאופי זה. לדוגמה במקרה של כלבים עדינים חשוב מאוד שכל הכלבים יהיו ידידותיים ומסורסים, כדי למנוע הפחדות מיותרות.

   פנסיון לגורי כלבים 

   אוכלוסיית כלבים ייחודית מאוד הדורשת תשומת לב מיוחדת הינם גורים. חשוב מאוד כשבוחרים פנסיון לגורי כלבים לוודא כי העובדים בפנסיון יודעים לעבוד עם גורים, יודעים לחנך גורים וכי בפנסיון לא יהיו כלבים שאינם מחוסנים או כלבים תוקפניים. החוויות של כלבים בגיל הגורות ישפיעו עליהם ועל האופי שלהם עד העתיד הרחוק. 

   צוות כלב נבון

   אודות כותב המאמר

   התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

   סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: