פנסיון פרטי לכלבים: כפר נופש יוקרתי לחוויה מושלמת

הכלבים הפכו ביום יום לחלק בלתי נפרד מהנוף המשפחתי של משפחות רבות מאוד. אך, ישנם מקרים בהם אין אנו יכולים לקחת איתנו את ההולכים על ארבע. בין אם מדובר על נופש בארץ או טיסת עסקים לחו"ל, בכל מקרה חשוב מאוד למצוא פתרון נוח, הולם וטוב שיספק לכלב המשפחתי את כל צרכיו בתקופה שהמשפחה לא נמצאת. ישנו מגוון רחב של פתרונות, אחד מאלו הינו פנסיון פרטי לכלבים. מה חשוב לזכור לפני שבוחרים פנסיון? אילו שירותים ניתן לקבל? ומה המחיר שנדרש לשלם?

  להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-7400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  מה המחיר של פנסיון כלבים?

  המחיר הכללי של פנסיון כלבים משתנה בהתאם למספר פרמטרים. האלמנטים המשפיעים על מחיר הפנסיון הינם:

  1. משך השהות – מרבית הפנסיונים מתמחרים את השירות פר יום. ככל שמשך השהות של הכלב הוא ארוך יותר, כך המחיר ליום יורד. בשהות ממושכת מאוד ניתן לעיתים לקבל הנחה נוספת.
  2. סוג הפנסיון – פנסיון ביתי, מכיל פחות כלבים ומעניק לכלב חוויה אישית יותר ולכן יהיה יקר יותר. גם פנסיון יוקרתי יהיה יקר יותר בהשוואה לפניסיון כלובים. 
  3. דרישות הבעלים – המחיר עשוי להשתנות בהתאם לצרכים שלכם ושל הכלב. לדוגמה אם הכלב דורש טיפול צמוד יותר או טיול שלישי ביום. 

  באופן כללי המחיר של פנסיון ליום אחד עומד על 50 עד 120 שקלים, בהתאם לשקלול של כלל הפרמטרים שצוינו.

  פנסיון כלבים ביתי

  הסוג הראשון של פנסיונים הינו פנסיון כלבים ביתי, מדובר על פנסיון הממוקם בבית פרטי, בדרך כלל כזה המכיל חצר וחלק מהחדרים מוסבים לצורך לינה של הכלבים מהפנסיון. בפנסיון כלבים ביתי הכלבים משוחררים ביחד ברחבי הבית והחצר ולכן בדרך כלל יוכלו להתקבל לפנסיון רק כלבים רגועים, מסורסרים וכאלו שמסתדרים עם כלבים אחרים. 

  פנסיון לכלבים ללא כלובים

  הסוג השני של פנסיון הינו פנסיון ללא כלובים. מדובר על שטח פתוח רחב ידיים שמכיל בתוכו מתחמים מוצלים ומקורים, אזורי רביצה ולינה. באופן הזה, כלל הכלבים מסתובבים חופשי ברחבי הפנסיון לאורך היום ויכולים לבחור לעצמם את הפינה הנוחה להם ביותר לצורך הלינה. גם במקרה זה, חשוב מאוד שכלל הכלבים יהיו חברותיים, מחוסנים ומסורסים וזאת כדי למנוע מריבות בין הכלבים השונים. 

  פנסיון פתוח עם כלובים

  האפשרות השלישית של סגנון הפנסיונים הינו פנסיון פתוח עם כלובים. מדובר על אפשרות נפוצה מאוד. במתחמים מהסוג יש חצר מרכזית אחת וסביבה ישנם חדרים מקורים וסגורים המותאמים בגודלם למגורים של כלב אחד או שניים (בדרך כלל לנים בחדר רק כלבים מאותה משפחה). בפנסיונים מהסוג בדרך כלל הכלבים נמצאים בחדרים במהלך מרבית היום ויוצאים לחצר באופן מפוקח. 

  לפניסיון עם כלובים ניתן להביא גם כלבים שאינם מסתדרים עם כלבים אחרים ולהיות בטוחים שהם לא יפגעו במהלך השהות שלהם בפנסיון.

   להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-7400

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

   פנסיון יוקרתי לכלבים

   סוג נוסף של פנסיונים הקיימים בשוק, הינו פנסיון בוטיק לכלבים. מדובר על תת קטגוריה מתוך סוגי הפנסיונים הקיימים אשר מתהדרת במתן חוויה של נופש לכלבים. פנסיונים מהסוג, מעניקים לכלבים שירות אישי, טיולים אישיים, טיפולי יופי ועוד חוויות המשתנות בין פנסיון אחד לאחר. 

   תנאים לקבלה לפנסיון

   בפנסיונים פרטיים רבים ישנם תנאים ספציפיים לצורך קבלת הכלבים לפנסיון. הסיבה לכך הינה העובדה שעובדי הפנסיון רוצים לשמור על שלומם, ביטחונם ובריאותם של כלל הכלבים המגיעים לפנסיון. 

   גודל, גיל או אופי

   ישנם פנסיונים המוגדרים ספציפית לכלבים בגודל או גיל מסויים. לדוגמה ישנו פנסיון פרטי ביתי לכלבים קטנים בלבד. לפנסיון זה ניתן להביא רק כלבים הקטנים מ-8 ק"ג. המטרה של הגבלה זו הינה להעניק לכל הכלבים הקטנים את היכולת להרגיש חופשיים ולא מאוימים על ידי כלבים גדולים. 

   דוגמה נוספת הינה דוגמה של גיל הכלבים. ישנם פנסיונים אשר מתמחים בגורים ואף מעניקים אילוף לעשיית צרכים מחוץ לבית. מנגד ישנם פנסיונים אשר מתמחים במתן שירותים לכלבים מבוגרים. פנסיונים אלו מספקים בדרך כלל תנאים המותאמים לצרכים של כלבים מבוגרים, לדוגמה, אזורים ללא מדרגות, מיטות נמוכות וטיפול רפואי צמוד. 

   כמו כן, נושא האופי של הכלב הוא משמעותי מאוד בכל הקשור לכניסה לפנסיון. אם מדובר על כל תוקפני, לא ניתן לאפשר לו להגיע לפנסיון פתוח ללא כלובים או לפנסיון ביתי.

   חיסונים 

   האלמנט השני שפנסיונים רבים מוודאים, וחשוב לקחת את הכלב שלכם רק למקום שדורש הצגה של פנקס חיסונים. כל הכלבים המגיעים לפנסיון מחוייבים בחיסון כלבת. כמו כן, ישנה המלצה (ובחלק מהפנסיונים מדובר על תנאי לקבלה לפנסיון) למתן חיסון כנגד שעלת בטרם הגעה לפנסיון. זכרו, מתן החיסונים שומר על הכלב שלכם ועל הכלבים הנוספים בפנסיון כאחד. 

    להכוונה וייעוץ לגבי פנסיון לכלבים השאירו פרטים או התקשרו:
    077-804-7400

    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

    אילו שירותים ניתנים בפנסיון לכלבים?

    לכל פנסיון יש את סל השירותים האישי שהם מעניקים לכלבים השוהים בו. אך, הסל הבסיסי ביותר כולל בתוכו תנאי לינה (בהתאם לסוג הפנסיון), 2 טיולים ביום והאכלה סדירה. על אלו ישנם פנסיונים המעניקים זמן משחק אישי עם איש צוות, זמן חצר, משחק עם מים בחצר ועוד פעילויות. 

    כמו כן, מעבר לשירותים הניתנים בחינם ישנם שירותים רבים שניתן לקבל בתוספת תשלום ובהתאם למגוון המוצא באותו פנסיון. דוגמאות לשירות מהסוג הינן שירות מקלחת ותספורת לכלבים, צילום תדיר של הכלב וטיול שלישי ביום.

    הגדרת החוק לפנסיון כלבים

    בישראל אין חוק המגדיר את הדרישות למי שרוצה להקים פנסיון פרטי לכלבים. מתוקף כך, כל אדם יכול, ללא כל הכשרה נדרשת להקים פנסיון פרטי לכלבים וזאת בתנאי שיעמוד בתנאים הדרושים לצורך קבלת אישור לפתיחת עסק. 

    מתוך כך, חשוב להבין כי המבנה של פנסיוני הכלבים בארץ הינם שונים ורבים. החל מפנסיון ביתי הממוקם בבית פרטי (בדומה למשפחתון בתחום גני הילדים) ועד לפנסיונים גדולים בחוות וקיבוצים. 

    צוות כלב נבון

    אודות כותב המאמר

    התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

    סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: