שארפיי

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  גזע שראשיתו בסין העתיקה, כלבי שארפיי ידועים בקמטים שלהם שעזרו להם לאורך השנים בכך שהם פועלים כבידוד טבעי, מה שמקל עליהם לשרוד בטמפרטורות קרות יותר. הם גם גזע נאמן להפליא שפשוט עשוי להתאים לכל משפחה.

  מקורו של השאר-פיי הסיני נאמר בסין העתיקה, שם הם שימשו ככלבי רועים. כיום הם כלבים רב-תכליתיים המשמשים בעיקר ככלבי שמירה, אך יכולים לשמש גם כבני לוויה נאמנים ומגנים במזג אוויר קר. הקמטים שלהם עזרו להם לאורך השנים בכך שהם פועלים כבידוד טבעי. זה מקל עליהם לשרוד בטמפרטורות קרות יותר.

  מראה חיצוני

  כלבי שארפיי מגיעים באחד משלושה צבעים: אדום, שחור ושמנת. פרוותם קצרה ומבריקה ועורם מקומט בקפלים גדולים סביב ראשם, צווארם ​​וכתפיהם.

  אופי

  השארפיי הוא גזע נאמן להפליא שפשוט עשוי להתאים לכל מה שתבקשו מהם. הם יכולים להיות מאוד קולניים באופיים ולכן הם נוטים להצליח יותר בבתים שבהם הם יקבלו תשומת לב רבה מבני משפחה או חברים. אם נשארים לבד יותר מדי, הכלבים האלה יכולים להפוך לחרדתיים והרסניים. אם אתם מתכננים לאמץ שארפיי, חשוב להם שתהיה להם אינטראקציה יומיומית עם האנשים סביבם כדי שהם ידעו איך להיות חברים טובים בחברה.

  אם אתה מעוניין להוסיף כלב לבית שלך, שר-פיי יכול להיות הכלב בשבילך. הם נאמנים, אנרגטיים ופשוט עשויים לאהוב להיות במשפחה שלך יותר מכל דבר אחר.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: