וויפט

וויפט הוא כלב רוח בגודל בינוני, שגודל במקור לצורך ציד במאה ה-18. הם אחד הכלבים המהירים והזריזים ביותר, והם בעלי חוש ריח מצוין. וויפטים הם בדרך כלל כלבים מאוד ידידותיים ומהווים חיות מחמד נהדרות. הם מסתדרים הכי טוב כשיש להם הרבה מקום להתרוצץ, כך שאם אתה גר בדירה קטנה, ייתכן שזה לא הכלב המתאים לך.

וויפט הוא כלב רוח ננסי שצריך תחזוקה נמוכה יחסית ואינו דורש הרבה טיפוח. עם זאת, יש להבריש את הפרווה שלהם באופן קבוע כדי לשמור עליה בריאה וללא קשרים.

YouTube video

אופי ותכונות

כמו כל כלב, חשוב ליצור קשר עם הוויפט שלך מוקדם ולעתים קרובות. חשיפתם לאנשים, חיות וסביבות שונות תעזור להם להפוך למבוגרים מותאמים היטב ובטוחים בעצמם.

הם כלבי משפחה נהדרים, אבל יש לקחת בחשבון ילדים גדולים יותר. וויפטים מאוד עדינים וסבלניים כלפי ילדים, אבל ילדים קטנים עלולים לפגוע בהם בטעות מבלי להתכוון לכך.

וויפטים חיים בדרך כלל עד גיל 15, אם כי חלקם הגיעו אפילו לגיל 20. זהו כלב נהדר למשפחות שאוהבות לצאת הרבה לטיולים ולתת לכלב שלהם לרוץ חופשי ולהוציא מרץ.

YouTube video
צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

סוגי כלבים נוספים: