בורדר קולי

  להצעת מחיר על כלב למכירה (החל מ- 12,000 ש"ח) השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בורדר קולי הם כלבים מאוד מתוקים, חברתיים ואוהבים, מה שהופך אותם לחיות מחמד משפחתיות נהדרות. הם מסתדרים היטב עם ילדים, והם שובבים מאוד. הם אוהבים ללמוד, במיוחד טריקים ופקודות חדשות.

  אלו כלבים שמגיעים מגבול אנגליה וסקוטלנד. הם גדלו עם חיות עדר כולל בעלי חיים וציפורים. לכלבים אלה יש אינסטינקט חזק מאוד של כלבי רועים המניע אותם לשמור על העדר שלהם יחד בקבוצה צמודה. זו הסיבה שהם נראים כמעט קוראי מחשבות בזמן עבודה עם כבשים.

  אורך החיים הממוצע של הבורדר קולי הוא 10 עד 14 שנים. רמת האינטליגנציה הגבוהה שלהם משולבת עם רמת אנרגיה גבוהה במיוחד מה שאומר שחשוב שבעלים של גזע יספק להם הרבה פעילות גופנית וגירוי מנטלי לאורך כל חייהם.

  אופי

  כלבי בורדר קולי צריכים להראות את האינטליגנציה שלהם על מנת להרגיש שהם נחוצים ללהקה האנושית שלהם (המשפחה). הגזע ידוע גם בהיותו "פטפטן" מכיוון שהוא אוהב להשמיע קולות עם מגוון נביחות ויבבות.

  הפרווה שלהם באורך בינוני והיא עמידה בפני מזג אוויר מה שהופך אותם לאידיאליים לחיים בחוץ. בורדר קולי מגיעים במגוון צבעים כולל שחור, אדום, שזוף, חום, כחול או לבן. כלבים אלה משירים מעט מאוד שיער במהלך עונת הנשירה שלהם, כך שהם מתאימים להיות איתך בבית.

  אילוף

  בורדר קולי הם אחד מגזעי הכלבים החכמים ביותר בסביבה. הם גודלו במשך מאות שנים לחשוב ולפעול בעצמם ללא הכוונה אנושית. זה הופך אותם לאחד הגזעים המתאימים ביותר לאילוף שהורבעו אי פעם. כלבים אלה לומדים פקודות חדשות מהר מאוד אך זקוקים לבעלים עם יד יציבה כדי לשלוט בהם במהלך האימון.

  למרות שהם פעילים במיוחד, הם יכולים להסתגל לכל סוג מצב חיים. הם מסתדרים הכי טוב עם חצר מגודרת גדולה שבה הם יכולים לרוץ ולשחק כרצונם. כלבים אלה גודלו לצורך פעילות גופנית יומית קפדנית ואינם יכולים להיות שק תפוחי אדמה שרובץ כל היום.

  הם דורשים הרבה סוציאליזציה כשהם צעירים לפני שהם מגיעים לגיל שנתיים. זהו הגיל בו הם נוטים להפוך לפחות חברותיים במקצת ולהתחיל לבדוק את גבולות בעליהם.

  הם אינטואיטיביים מאוד, כמעט קוראי מחשבות בכל הנוגע לעבודה עם בעלי חיים. בורדר קולי הם כלבים עם תכונות משפחתיות נהדרות אם הם מקבלים הרבה פעילות גופנית וגירוי מנטלי. הם יכולים להיות שובבים, לנבוח הרבה.

  כאשר הם מאומנים כראוי הם כלבים צייתנים ונאמנים ביותר שמוכנים ללמוד פקודות חדשות מאנשיהם בכל עת ובכל יום. האינסטינקטים הללו בשילוב אהבת הלמידה הופכים אותם למועמדים מצוינים לצייתנות ותחרויות הכשרה.

  בורדר קולי הם אחד הגזעים המדהימים ביותר הקיימים בשל האינטליגנציה הגבוהה, רמת האנרגיה, האופי החברתי והנאמנות למשפחותיהם. בעלים שנותנים לכלבים האלה את מה שהם צריכים על ידי מתן פעילות גופנית וגירוי נפשי יתוגמלו עם שנים של אהבה ומסירות ללא תנאי.

  צוות כלב נבון

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום של כלבים למכירה, כדי שכל מי שמחפש כלב למכירה יוכל למצוא את הגזע המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.

  סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: