20 סוגי הכלבים החמודים ביותר שיש

הכנו לכם רשימה של סוגי הכלבים החמודים ביותר. כך שאם אתם מחפשים סוג כלב קטן וחמוד לבית שלכם, ישנן אפשרויות רבות זמינות. חלק מהגזעים הללו פופולריים יותר מאחרים, אך לכולם יש תכונות ספציפיות שגורמות להם לבלוט.

צ'יוואווה למכירה

צ'יוואווה

הצ'יוואווה הם סוג כלבים קטן וחמוד שמאוד מתאים לחיים בתוך בית. כלבי צ'יוואווה הם כלבים זעירים וסופר חמודים אשר ידועים בנאמנות והקרבה שיש להם עם הבעלים והמשפחה שלהם.

כלבי צ'יוואווה שוקלים רק כ-2-6 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב קטן שלא דורש הרבה פעילות גופנית. הם גם ידועים בהיותם כלבי שמירה מצוינים, והם יתריעו לכם בנביחות על כל אחד שמתקרב לביתכם. אם אתם מחפשים גזע ייחודי של כלבים שידוע כחמוד, הצ'יוואווה הוא אופציה מצוינת.

כלב פפיון

כלב פפיון

כלב הפפיון הוא גזע קטן של כלבים שמקורו בצרפת. זהו סוג כלבים חמודים להפליא, עם האוזניים הפרוותיות שלהם דמויות הפפיון. לעתים קרובות הם מתוארים כידידותיים, שובבים וחמודים.

כלבי פפיון שוקלים רק כ-3-4 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב קטן שלא דורש הרבה פעילות גופנית. הם גם ידועים בהיותם נקיים מאוד. אם אתם מחפשים סוג כלבים שידוע כחמוד ביותר, כלב פפיון הוא אופציה מצוינת.

טוי רוסי

טוי רוסי

טוי רוסי הוא גזע קטן של כלבים שמקורו ברוסיה. כלבים חמודים אלה לעתים קרובות מתוארים כידידותיים, שובבים ומלאי חיבה.

כלבי טוי רוסי שוקלים רק כ-3-5 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב קטן וחמוד. הם גם ידועים בהיותם נקיים מאוד. אם אתם מחפשים גזע ייחודי של כלבים שידוע כחמוד, הטוי הרוסי יכול להיות אופציה מצוינת בשבילכם.

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל למכירה

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל הוא עוד גזע קטן של כלבים שידועים בחמידותם. הם גזע כלבים אנגלי והם שימשו במקור ככלבי ציד. בימינו אפשר למצוא אותם בתדירות גבוהה יותר כחיות מחמד משפחתיות מכיוון שהם מאוד מביעי חיבה ואוהבים לרצות את בעליהם. הקבליר קינג צ'ארלס ספנייל אוהב להתכרבל עם בעליו, אבל אוהב את זה במיוחד אם הם ילדים.

פומרניאן למכירה

פומרניין

הפומרניין הוא גזע של כלבים קטנים וחמודים. כלבים אלו בעלי פרווה מרשימה, שנותנת להם מראה חמוד ביותר.

כלבי פומרניין שוקלים בין 2-3 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב קטן וחמוד שלא דורש הרבה פעילות גופנית. הם גם ידועים בהיותם נקיים מאוד. אם אתם מחפשים גזע ייחודי של כלבים שידוע כחמוד ביותר, הפומרניין הוא אופציה מצוינת.

פאג סיני למכירה

פאג סיני

הפאג הוא גזע כלבים מאוד פופולרי ונחשב לחמוד ביותר. הם מגיעים במגוון של צבעים, אבל הם נמצאים לרוב בצבעי חום או שחור. הפאג הוא כלב קטן וחמוד ששוקל רק 6-9 ק"ג. בשל גודלם הקטן, הם מושלמים עבור אנשים שגרים בדירות או בבתים קטנים. הם גם ידועים בכך שהם מאוד שובבים ואוהבים עם בני משפחתם.

בולדוג אנגלי

בולדוג אנגלי

הבולדוג הוא אחד מגזעי הכלבים הפופולריים ביותר. הם ידועים במבנה הקצר והחזק שלהם ובעורם המקומט, מה שנותן להם מראה חמוד ביותר. כלב בולדוג שוקל בין 22-25 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות מכיוון שהם בעלי תחזוקה נמוכה מאוד.

הם לא דורשים הרבה פעילות גופנית והם מרוצים רק להיות ליד המשפחה שלהם. בולדוג ידועים גם בהיותם רגועים ועדינים, מה שהופך אותם למושלמים עבור משפחות עם ילדים.

לברדור למכירה

לברדור רטריבר

הלברדור רטריבר הוא גזע הכלבים הפופולרי ביותר בעולם וקל להבין מדוע. הם גזע כלבים גדול וחמוד, הם שוקלים בין 27-34 קילו ומגיעים במגוון צבעים כולל שחור, חום וצהוב.

הלברדורים ידועים בהיותם מאוד ידידותיים, שובבים ופעילים. הם אוהבים לשחק בלהביא ולצאת לטיולים, מה שהופך אותם לחיית המחמד המושלמת עבור אנשים שמנהלים אורח חיים פעיל. בנוסף, הלברדורים נהדרים עם ילדים ומהווים חיות מחמד משפחתיות מצוינות.

פודל ננסי

פודל

הפודל הוא גזע ידוע שלעתים קרובות נחשב לאחד הכלבים החמודים ביותר בסביבה. הם מגיעים ב- 4 גדלים שונים, שלכולם יש מראה ואישיות ייחודיים משלהם. הפודל הסטנדרטי הוא הנפוץ מבין הארבעה וידוע בהיותו מאוד פעיל ושובב.

הפודל הננסי הם קצת יותר קטנים ומלאי חיבה בהשוואה לפודל הסטנדרטי. והפודל טוי הוא הקטן מכולם, במשקל של 4 קילו בלבד. לגזע הזה יש הרבה אנרגיה והוא אוהב לשחק עם הבעלים שלו.

פמברוק וולש קורגי

פמברוק וולש קורגי

קורגי הוא גזע כלבים הנחשב לאחד החמודים ביותר. הם קטנים יחסית והם שוקלים בין 6-9 קילו. למרות גודלם הקטן, הם כלבי שמירה נהדרים מכיוון שיש להם נטייה לנבוח לעתים קרובות כאשר מישהו מתקרב לביתם. קורגי הם כלבים אינטליגנטיים מאוד וקלים לאילוף, מה שמקל עליהם להבין את בני המשפחה ומה מצפים מהם.

תחש

תחש

תחש הוא גזע קטן של כלבים שנחשב לרוב לחמוד ביותר. הם מגיעים במגוון צבעים, אך הם נמצאים לרוב בשחור, חום או אדום. כלבי תחש שוקלים בין 4-9 קילו והם מושלמים לאנשים שגרים בדירות או בבתים קטנים.

כלבי תחש ידועים בכך שהם מאוד חמודים ושובבים והם אוהבים להנות עם בני משפחתם. הם גם אוהבים להתכרבל ויכולים להיות מאוד חיבה כשהם רוצים. אם אתם מחפשים גזע קטן של כלבים שידוע כחמוד, תחש הוא אופציה מצוינת.

קאירן טרייר

קאירן טרייר

קאירן טרייר הוא גזע פופולרי וחמוד של כלבים קטנים שמקורו מסקוטלנד. גזעים אלו שימשו במקור ככלבי ציד ובעלי רמת אנרגיה גבוהה מאוד. לעתים קרובות הם מתוארים כחכמים, ערניים ועצמאיים.

כלבי קאירן טרייר שוקלים רק 4-7 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים להחזיק כלב קטן שאינו דורש פעילות גופנית רבה. בשל גודלם הקטן, הם מושלמים עבור אנשים שגרים בדירות או בבתים קטנים. בנוסף, קאירן טרייר יכול להיות נהדר עם ילדים.

יתרון משמעותי נוסף של קאירן טרייר הוא שמדובר בכלב היפואלרגני שלא משיר שיער, מה שהופך את הכלבים הקטנים והחמודים האלו לאידיאלים לכל משפחה.

שיבה אינו

שיבה אינו

שיבה אינו הוא גזע פופולרי של כלבים שמקורו ביפן. כלבי שיבה אינו ידועים ככלבים עצמאיים ובעלי רצון חזק, אבל הם גם מאוד אוהבים את בני משפחתם.

כלבי שיבה אינו שוקלים רק 10-14 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב חמוד בגודל בינוני שלא דורש הרבה פעילות גופנית. הם גם ידועים בהיותם נקיים מאוד ולא ינבחו יתר על המידה. אם אתם מחפשים גזע ייחודי של כלבים שידוע כחמוד, שיבה אינו הוא אופציה מצוינת.

בסנג'י

בסנג'י

הבסנג'י הוא גזע ייחודי מאוד של כלבים שמקורו באפריקה. כלבי בסנג'י ידועים בשל היותם שקטים מאוד ואינם נובחים כלל. הם שוקלים רק כ-4-5 קילו ומגיעים במגוון צבעים כולל אדום, שחור וטריקולור.

כלבי בסנג'י הם כלבים חמודים, אינטליגנטיים ועצמאיים ביותר שאינם דורשים הרבה פעילות גופנית. לעתים קרובות ניתן למצוא אותם מתרוצצים בכוחות עצמם במהלך היום ויחזרו הביתה כשהם מוכנים לקצת חיבה. אם אתם מחפשים גזע כלבים חמוד בגודל בינוני שמתנהג היטב ודורש תחזוקה מועטה, הבסנג'י עשוי להיות מושלם עבורכם.

סמויד

סמויד

הסמויד הוא גזע בינוני של כלבים שמקורו בסיביר. כלבים אלו שימשו במקור ככלבי מזחלות ובעלי רמת אנרגיה גבוהה מאוד. לעתים קרובות הם מתוארים כידידותיים, שובבים ואינטליגנטיים.

סמויאדים שוקלים בין 35-45 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות לאנשים שרוצים כלב חמוד בגודל בינוני שאוהב לשחק. הם גם ידועים כעדינים עם ילדים ומהווים חיות מחמד משפחתיות נהדרות. אם אתם מחפשים גזע חביב של כלבים שידוע בתור חמוד, הסמויד הוא אופציה מצוינת.

בישון פריזה למכירה

בישון פריזה

בישון פריזה הוא גזע קטן של כלבים שמקורו בצרפת. לעתים קרובות הם מתוארים כשובבים, אוהבים ומלאי חיבה. הבישון הוא כלב היפואלרגני שלא משיר שיער, מה שהופך אותו לפופולרי ביותר כאן בארץ.

כלבי בישון פריזה שוקלים רק כ-4-6 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב חמוד וקטן שלא דורש הרבה פעילות גופנית. בשל גודלם הקטן, הם מושלמים עבור אנשים שגרים בדירות או בבתים קטנים. בנוסף, כלבי בישון יכול להיות נהדר עם ילדים.

גריפון בריסלי

גריפון בריסלי

גריפון בריסלי הוא גזע כלבים קטן וחמוד שמקורו בבלגיה. אלו כלבים היפואלרגניים שלא משירים שיער, ולכן הם אידיאלים לאנשים עם אלרגיות או פשוט אנשים שלא רוצים שיערות של כלבים ברחבי הבית. לעתים קרובות הם מתוארים כידידותיים, שובבים ואינטליגנטיים.

כלבי גריפון בריסלי שוקלים רק כ-3-4 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב חמוד קטן שלא דורש הרבה פעילות גופנית. הם גם ידועים בהיותם נקיים מאוד ולא ינבחו יתר על המידה. אם אתם מחפשים גזע ייחודי של כלבים שידוע בתור חמוד, הגריפון של בריסל הוא אופציה מצוינת.

כלב בולונז

כלב בולונז

כלב בולונז הוא גזע קטן וחמוד שמקורו באיטליה. כלבי בולונז הם כלבים היפואלרגניים שאינם משירים שיער. עובדה זו הופכת אותם לכלבים מושלמים לאנשים שסובלים מאלרגיה לכלבים, וכמו כן גם לאנשים שחשוב להם להימנע משערות של כלב ברחבי הבית.

כלבי בולונז שוקלים כ-3-4 קילו ומהווים חיות מחמד נהדרות עבור אנשים שרוצים כלב קטן שלא דורש הרבה פעילות גופנית. אם אתם מחפשים גזע כלבים שידוע כחמוד, כלב בולונז הוא אופציה נהדרת.

ביגל למכירה

ביגל

הביגל הוא חיית המחמד המשפחתית המושלמת מכיוון שהם קטנים יחסית בגודלם, וגם אינטליגנטיים מאוד. הם מגיעים במגוון צבעים כולל לבן, כתום, חום ושחור. הביגלים שוקלים בין 10-11 קילו ובעלי מזג נעים המאפשר להם להסתדר עם חיות וילדים אחרים. אנשים שבבעלותם ביגל אומרים שהדבר האהוב עליהם בכלב שלהם הוא מידת החיבה שלהם כלפי בעליהם.

בולדוג צרפתי למכירה

בולדוג צרפתי

הבולדוג הצרפתי הוא גזע כלבים חמוד בגודל בינוני. הם ידועים באוזניהם הגדולות דמויות העטלפים, בפרצוף הפחוס שלהם ובעורם המקומט. בולדוג צרפתי שוקל בין 9-17 קילו ומגיעים במגוון צבעים כולל שחור, לבן וחום.

כלבי בולדוג צרפתי נחשבים לאחד מגזעי הכלבים החמודים ביותר ומהווים חיות מחמד נהדרות מכיוון שהם בעלי תחזוקה נמוכה ובעלי מזג ידידותי מאוד.

לסיכום, הכלבים הם החבר הכי טוב של האדם וכולנו אוהבים אותם. מהצ'יוואווה הקטן ועד הביגל השובב, לא חסרים גזעי כלבים חמודים שיכולים להיות חיות מחמד נהדרות לאנשים שרוצים כלב קטן וחמוד.

אלו הם רק חלק מהסוגים השונים של כלבים שתוכלו למצוא. לא משנה מה הטעם או האישיות שלך, בהחלט יש גזע כלבים שמושלם עבורך. אז אם אתה שוקל להשיג חבר פרוותי חדש, הקפד לעשות את המחקר שלך על כל הגזעים השונים כדי שתוכל למצוא את האחד שמתאים לך.

צוות כלב נבון

אודות כותב המאמר

התוכן באתר כלב נבון נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מומחים בגזעי הכלבים השונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום הכלבים, כדי שכל מי שמחפש כלב יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. אתם מוזמנים לקרוא עוד עלינו בעמוד האודות שלנו.