דף הבית / מגזין / מה צריך לקנות לגור כלבים חדש בבית

מה צריך לקנות לגור כלבים חדש בבית

קבלת גור כלבים חדש לביתנו זהו שלב מרגש וכיפי במיוחד. גור חדש מכניס המון אושר לחיינו ואפשר לשחק ולהתכרבל איתו במשך כל היום. אבל, גור חדש זו גם אחריות גדולה וחשוב לדעת כיצד להכין את הבית והמשפחה כדי לקבל אותו כראוי.

בדיוק כמו תינוקות, גם גורי כלבים דורשים לא מעט ציוד. הם צריכים כלים לאוכל ושתיה, חטיפים, צעצועים ועוד מגוון מוצרים שיעשירו את חייהם ויעזרו להם להיות מאושרים ונינוחים.

אם זהו הכלב הראשון שלכם, לא בטוח שאתם כבר יודעים אילו דברים חשוב שיהיו מוכנים עוד לפני שהכלב מגיע הביתה, בדיוק בגלל זה הכנו לכם רשימה של ציוד נלווה שיכול להקל על תהליך קבלת גור הכלבים לחיק המשפחה.

ציוד בסיסי שכל גור כלבים צריך שיהיה בבית

וודאו שיש לכם את כל הציוד המרכזי לקראת הגעת גור הכלבים לביתכם, כדי שקבלתו תהיה חלקה ומוצלחת.

אוכל לכלבים

גורי כלבים דורשים אוכל כלבים המיועד לגורים. גור כלבים נמצא בשלבי גדילה והוא דורש אוכל איכותי אשר מכיל את כל המרכיבים התזונתיים שהגוף שלו צריך כדי לגדול בצורה אופטימלית. וודאו לרכוש עוד לפני שהכלב מגיע לבית, אוכל איכותי לגורים.

חלק מגורי הכלבים יכולים להיות הססניים בפעמים הראשונות שבהן מוצע להם האוכל. זה משום שזהו אוכל שאולי הם עוד לא מכירים ורגילים, ובמיוחד כאשר הם עושים שינוי כה גדול של מעבר לבית חדש, הגורים יכולים להיות מפוחדים במקצת. תנו לגור את הזמן לרכוש ביטחון ובמהרה הוא יאכל את אוכל הכלבים שלו בשמחה.

כמובן שצריך לדאוג לכלים ייעודיים לאוכל ולמים של גור הכלבים. ישנו מגוון רחב מאוד של כלי אוכל לכלבים, רוב הכלים יהיו מצויינים, רק וודאו שנוח לכלב והוא מגיע אל האוכל ללא בעיה. כמו כן חשוב שיהיה לכלב גישה למים נקיים במהלך כל היום.

רצועה וקולר

אחת הפעולות המרכזיות שאותן תעשו עם הכלב שלכם היא לצאת איתו לטיול. בטיול הכלב יעשה את צרכיו וכמובן יוכל לשחק, ללכת, לרוץ ולהוציא מרץ. כדי לעשות זאת בצורה בטוחה צריך לעשות שימוש ברצועה וקולר.

הרצועה והקולר מבטיחים שתמיד תהיו בשליטה מלאה על גור הכלבים, והוא לא יוכל לברוח או לעשות דברים לא רצויים אחרים. כמו כן הרצועה מגנה על הכלב מלרוץ למקומות בהם ישנן מכוניות וכלי רכב אחרים, אשר יכולים לסכן את הכלב ואת הסובבים.

חשוב להתאים את הרצועה והקולר לגודל הכלב. כאשר מדובר בכלב קטן לרוב תספיק רצועה באורך של מטר. אם אתם בוחרים ברצועה נמתחת, אפשר ללכת על אורך של 3 מטר. במידה והכלב גדול יותר ישנן רצועות ארוכות יותר, נסו ללכת עם הכלב לטיול קצר ובדקו שאורך הרצועה מתאים ונוח לכם.

סביבת הכלב והחצר

כמו כן חשוב מאוד שלכלב יהיה את המקום שלו בין אם זה בבית או בחצר. ישנו מגוון רחב של עריסות ומיטות לכלב, בהן הוא יכול לשהות בכל זמן שהוא רוצה במהלך היום. כלבים הם חיות מערה בבסיס, כך שהם מאוד אוהבים שיש להם את המקום המוגן שלהם, בו הם מרגישים בטוחים.

במידה ויש לכם חצר גדולה בה אתם מעוניינים שהכלב ישהה בזמן שהוא בבית. ניתן להכין אזור מיועד לכלב. בו יהיה לו את כל הציוד הנדרש. כמו כן אפשר לאחסן את מירב הציוד על ידי מחסן חיצוני, ניתן למצוא מגוון של מחסנים לגינה אשר יתאימו בדיוק לגודל החצר שלכם.

כמובן שמומלץ מאוד שיהיה לגור הכלבים צעצועים אותם הוא יוכל לנשוך. זו גם דרך מצוינת ללמד את הכלב ללעוס ולנשוך אך ורק את הצעצועים שלו, ולא את הדברים שלכם בבית. מלאו את הפינה של הכלב בצעצועים האהובים עליו, וזה אמור להספיק לו למהלך הזמן בו הוא שוהה בבית.

אלמוג קינן עם הכלבים שלו

כותב המאמר: אלמוג קינן

כבעלים של שני כלבי צ'יוואווה חמודים ואדם שאוהב כלבים מגיל צעיר, היה לי חשוב להביא אתר שיציג את המבחר הגדול של גזעי הכלבים שישנם למכירה. כך שכל מי שמחפש לקנות כלב יוכל לראות ולקבל רעיונות איזה סוג כלב הכי יתאים לו.

סוגי כלבים שיכולים לעניין אותך: